
IP PTZ-відеокамера автономна з 4G та сонячною панеллю Light Vision 2Mp+2Mp VLC-9192IG/2C (Solar) Silver f=4mm, на акумуляторних
3 623 ₴
- Немає в наявності
- Код: 75-00236
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
2Mp+2Mp автономна поворотна IP-відеокамера з підтримкою 4G, з сонячною панеллю та вбудованим акумулятором; матриця 1/2.9″ CMOS; роздільна здатність 2Mp+2Mp (1920*2160); ІЧ-підсвічування до 20 м + LED-підсвічування до 20 м; відеокомпресія H.265; фіксований об’єктив f=4 мм, кут огляду 110°; кути повороту/нахилу 355°/90°; чутливість 0.1 Люкс@F2.0, 0 люкс з ІЧ; керування через мобільний застосунок V380; стандарт бездротового зв’язку 4G LTE; вбудований детектор руху з виявлення руху до 12 м; живлення: DC 5 В/2 А (роз'єм живлення USB Type-C), сонячна панель потужністю 7.5 Вт та вбудована акумуляторна батарея ємністю 10000 мАг; вбудовані мікрофон і динамік; запис на microSD карту до 128 Гб; ступінь захисту IP66; робоча температура -10°C~+60°C; розміри камери 175 / 205 / 140 мм, панелі 170 / 5 / 240 мм; вага 755 г
IP-відеокамера поворотна автономна з підтримкою 4G та сонячною панеллю Light Vision VLC-9192IG/2C (Solar) з подвійним об’єктивом роздільною здатністю 2Мр+2Mp, з фокусною відстанню 4 мм і горизонтальним кутом огляду 110°, кути повороту/нахилу 355°/90°. ІЧ-підсвічування до 20 м та LED-підсвічування до 20 м. Керування через мобільний пристрій із застосунку V380. Вбудований PIR-датчик руху. Вбудовані мікрофон та динамік. Підтримка MicroSD-карти до 128 Гб. Живлення від сонячної панелі 7.5 Вт та акумуляторних батарей 10000 мАг.
Застосування
Камеру Light Vision у водонепроникному корпусі з класом захисту IP66 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.
Ключові властивості
- Головними особливостями камери є підтримка 4G, наявність сонячної панелі та вбудованих акумуляторних батарей, що робить її повністю автономним пристроєм.
- Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 2 Мп + 2 Мп (1920*2160 пікселів) і швидкістю 15 кадрів на секунду та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=4 мм. Матриця камери: 1/2.9″ CMOS.
- Кут повороту 355°, кут нахилу 90°.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне подвійне підсвічування: ІЧ до 20 м (12 світлодіодів) та світлодіодне до 20 м (12 світлодіодів), що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби.
- Стандарти бездротового мобільного зв’язку: LTE-TDD: B34/B38/B39/B40/B41, LTE-FDD: B1/B3/B5/B8.
- Керування через мобільний застосунок V380.
- Вбудований PIR-датчик руху з дальністю виявлення до 12 м та кутом виявлення 95°.
- Живлення відбувається від сонячної панелі 7.5 Вт та вбудованих акумуляторних батарей ємністю 10000 мАг, напруга живлення 5 В/2 А, роз'єм живлення USB Type-C.
- З інших переваг слід зазначити наявність вбудованих мікрофона та динаміка, 2 відеопотоки.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
- Рівень захисту корпусу IP66 дозволяє використання моделі у вуличних умовах.
- Підтримка встановлення «Все в одному» та окремого встановлення пристроїв з комплекту (камери та сонячної панелі).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Виявлення руху |
| Інтерфейси | Micro SD, USB Type-C |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 м |
| Вага | 755 |
| Тип | Вуличні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.265 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м – ІЧ, 20 м – LED |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | підтримка 4G, автономне живлення від сонячної панелі 7.5 Вт + акумулятор 10000 мАг, відеопотоки: 2, керування через застосунок V380 |
| Діапазон робочих температур | -10~+60 |
| Живлення | Сонячна панель 7.5 Вт, акумуляторна батарея 10000 мАг |
| Живлення пристрою | Сонячна панель, Акумуляторна батарея |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Клас захисту | IP66 |
| Колір | Сріблястий |
| Комплектація | Камера, сонячна панель |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 90 |
| Кут огляду по горизонталі | 110 |
| Кути огляду камери | 110° |
| Кути повороту / нахилу | 355°/ 90° |
| Кількість потоків | 2 |
| Максимальний обсяг карти пам'яті, ГБ | 128 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Мікрофон | Вбудований мікрофон |
| Нахил | 90 |
| Нічна зйомка | Да |
| Особливості | Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Для вулиці, Розумна |
| Поворот | 355 |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Підтримка 4G | Да |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | V380 |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Робоча напруга | 5 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 2 МП x2 |
| Роздільна здатність відео | 1920x2160 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 Мп |
| Розмір матриці | 1/2.9" |
| Розміри | 175×205×140 (камера), 170×5×240 (панель) |
| Розміри, мм | Камера 175 / 205 / 140, панель 170 / 5 / 240 |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип | Бездротові |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED, ІЧ |
| Фокусна відстань | 4 |
| Формат відео | H.265 |
| Частота запису | 15 кадрів/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 623 ₴








