
Джерело безперебійного живлення DC UPS Trinix TRX-MUPS-3648PoE (20000mAh LiFePo4) 5V/9V/12V/24V/48V/PoE, LiFePo4 4*5Ah, для
4 629 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42-00163
Мініатюрне джерело безперебійного живлення Trinix TRX-MUPS-3648PoE (20000mAh LiFePo4) з чотирма вбудованими акумуляторними батареями LiFePo4 ємністю 5000 мА·год (загальна ємність 20000 мА·годг), вихідні інтерфейси USB, DC *3, Passive PoE, вихідна напруга 5 В (USB/DC1) + 9 В (DC2) + 12 В (DC3) + 24/48 В (Passive PoE), вихідна напруга/струм кожного виходу: USB/DC1: 5В/3А, DC2: 9В/3А, DC3: 12В/3А, Passive PoE: 24В/1А, 48В/0.5А, максимальна вихідна потужність 36 Вт, вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц.
Порт PoE має пасивний вихід, тобто на виході порту завжди присутня напруга 48 В або 24 В (регулюється перемикачем). Підключене обладнання, яке не підтримує PoE, може вийти з ладу (ПК, ноутбуки, комутатори, роутери та ін.).
Застосування
ДБЖ постійного струму Trinix TRX-MUPS-3648PoE дозволяє живити обладнання під час відключення електроенергії. Забезпечує живлення і безперебійну роботу таких пристроїв як роутер, медіаконвертер, модем, відеокамери, LED-освітлення. Можна використовувати як повербанк завдяки наявності USB-порту.
Миттєве перемикання на вбудовану акумуляторну батарею дозволить працювати в інтернеті без переривання зв’язку під час вимкнення електроенергії.
Ключові властивості
- Вбудовані 4 LiFePo4 акумуляторні батареї ємністю 5000 мА·год (загальна ємність 20000 мА·год).
- Вихідні інтерфейси USB, DC *3, Passive PoE, вихідна напруга 5 В (USB/DC1) + 9 В (DC2) + 12 В (DC3) + 24/48 В – перемикається (Passive PoE). Вихідна напруга та струм кожного виходу: USB/DC1: 5В/3А, DC2: 9В/3А, DC3: 12В/3А, Passive PoE: 24В/1А, 48В/0.5А.
- Максимальна вихідна потужність 36 Вт.
- Вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц.
- Система захисту від перезарядження, перерозрядження, короткого замикання.
- Індикатор рівня заряду батареї та статусу роботи пристрою.
- Компактний і легкий пристрій з розмірами 210 / 130 / 40 мм та вагою 730 г.
- У комплекті мережевий кабель живлення 220В для мініДБЖ довжиною 70 см, кабель живлення DC-DC довжиною 35 см з роз’ємами, розгалужувач живлення DC-2 DC довжиною 36 см з роз’ємами.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 36 Вт |
| Колір | Білий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 |
| Інтерфейси | 1 х USB Type-A, DC |
| Акумулятор | Вбудований |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Вага | 730 |
| Вихідна напруга | 5 В, 9 В, 12 В, 24 В, 48 |
| Вихідний інтерфейс | DC (12 В), DC (5 В), DC (9 В), PoE (24 В) passive, PoE (48 В) passive, USB Type A |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Вхідна частота | 50-60 |
| Габарити | 210 х 130 х 40 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю | 0.7 |
| Додаткові функції | Можливість використання як повербанк, Індикатор рівня заряду і статусу, Миттєве перемикання на батарею, Захист від перезарядження/перерозрядження/короткого замикання |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 100-240 |
| Застосування ДБЖ | Оптичний термінал, Роутер |
| Захист | Від короткого замикання, Від перевантаження, Захист від перезарядки |
| Комплектація | Мережевий кабель живлення 220В 70 см, Кабель DC-DC 35 см з роз’ємами, Розгалужувач DC-2 DC 36 см з роз’ємами |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | — |
| Кількість IEC розеток | — |
| Кількість мультистандартних розеток | — |
| Кількість розеток | 5 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Напруга акумулятора | 12.8 |
| Номінальна потужність | 36 |
| Особливості | — |
| Потужність | — |
| Призначення | Для роутера, Для відеоспостереження |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 |
| Розміри | 210 / 130 / 40 мм |
| Розміри, мм | 210 / 130 / 40 |
| Тип архітектури | — |
| Тип батареї | 4 x 5-12 |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип використовуваної батареї | LiFePO4 |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, розряду/перезаряду |
| Тип монтажа | Настільні |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Форма вихідної напруги | — |
| Час перемикання на батарею | Миттєве перемикання на батарею |
- Ціна: 4 629 ₴








