
Джерело безперебійного живлення 1000VA/500W Hikvision DS-UPS1000/EU (99-00011820)
3 029 ₴
- Немає в наявності
- Код: 99-00011820
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення з LED-індикацією; потужність 1000 ВА/500 Вт; вхідна напруга 220-240 В АС, 50/60 Гц; номінальна вихідна напруга 220 В АС, апроксимована синусоїда; вбудована акумуляторна батарея 9 А·год 12 В, час перепідключення 10 мс; 2 розетки; розміри 274 / 95 / 139 мм; вага 5.4 кг
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) Hikvision DS-UPS1000/EU, лінійно-інтерактивне, з вбудованою акумуляторною батареєю 9 А·год, потужністю 1000 ВА / 500 Вт, з апроксимованою синусоїдою, зі світлодіодною індикацією роботи, 2 розетки.
Застосування
Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення стабілізують вхідну напругу і забезпечують безперебійне живлення підключеного обладнання у разі збою електроживлення від мережі. Використовуються у разі частих стрибків напруги або вимкнень електроживлення. Не підходить для використання з котлами.
Ключові властивості і можливості
- Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення з апроксимованою синусоїдою.
- Вихідна потужність складає 1000 ВА / 500 Вт.
- Діапазон вхідної напруги 220-240 В AC, номінальна вихідна напруга 220 В AC.
- Вбудована акумуляторна батарея напругою 12 В ємністю 9 А·год.
- Захист від перевантаження, перерозряду, повного розряду батарей.
- Швидкий час перемикання на акумуляторну батарею – 10 мс.
- Типовий час перезаряджання: від 10 до 16 годин.
- Дві розетки (Schuko).
- Світлодіодна індикація стану роботи та заряду батареї.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 9 Ah |
| Індикація | LED-підсвічування |
| Акумулятор | Вбудований |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 5.4 |
| Тип | Блоки живлення |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вхідна напруга | AC 220-240 В, 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додаткові характеристики | 1000 ВА / 500 Вт, Апроксимована синусоїда, Час перезаряджання 10-16 год, Робоча температура 0 °C ~ +40 |
| Живлення | Від мережі, Від акумулятора |
| Застосування ДБЖ | ПК |
| Керування | — |
| Колір | Чорний |
| Кількість розеток | 2 Schuko |
| Особливості | LED-індикація, Вбудована акумуляторна батарея 12 В 9 А·год, Захист від перевантаження, Захист від перезаряду/повного розряду, Швидкий час перемикання 10 мс, 2 розетки Schuko |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність | 1000 ВА / 500 Вт |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 274 / 95 / 139 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 274 х 95 х 139 |
| Розміри, мм | 274 / 95 / 139 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний UPS |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Тип установки | — |
| Тип захисту | Від перевантаження, розряду/перезаряду |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 029 ₴




