
Комплект резервного живлення: джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205LED(P) і акумуляторна батарея Trinix 12В 7.2Аг AGM
1 788 ₴
- В наявності
- Код: 41-00041-44-00045
Комплект резервного живлення: джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205LED(P) і акумуляторна батарея Trinix 12В 7.2Аг AGM. Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; номінальна вихідна напруга 12 В; вихідний струм номінальний 5 A, максимальний 6 А; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; місце під акумуляторну батарею 7 Аг; струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А; пластиковий бокс; 228 / 195 / 78 мм. Акумуляторна батарея свинцево-кислотна (AGM); ємність 7.2 Аг, вихідна напруга 12 В; тип клем F2; розміри 95+5 / 151 / 65 мм; вага 2.07 кг
Комплект резервного живлення: джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205LED(P) і акумуляторна батарея Trinix 12В 7.2Аг AGM – забезпечує стабільне живлення для критично важливих пристроїв під час відключень електроенергії, поєднуючи надійність джерела безперебійного живлення
В комплекті:
- Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205LED(P).
-
Trinix 12V7.2Ah/20Hr AGM Акумуляторна батарея 12В 7.2Аг свинцево-кислотна.
Застосування
Цей комплект ідеально підходить для забезпечення безперебійного живлення в умовах короткочасних або тривалих перебоїв електроенергії. Комплект забезпечує стабільну роботу систем відеоспостереження, охоронної сигналізації, роутерів, модемів чи невеликих офісних пристроїв. Це оптимальне рішення для домашнього використання, малого бізнесу або інших об'єктів, де важлива надійність і захист обладнання від збоїв.
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-1205LED(P) з LED-індикацією, у пластиковому боксі з місцем під акумуляторну батарею 7 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/5 А, вхідна напруга 190-265 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм номінальний 5 А, максимальний 6 А.
- Місце під акумуляторну батарею 7 Аг.
- Номінальна потужність 60 Вт.
- Струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, перевантаження.
- Пластиковий бокс з розмірами 228 / 195 / 78 мм.
Акумуляторна батарея Trinix 12V7.2Ah/20Hr AGM ємністю 7.2 Аг, з вихідною напругою 12 В, тип – AGM свинцево-кислотна.
Переваги AGM акумуляторів
Акумулятори 12В з технологією AGM, що використовують абсорбовані сепаратори електроліту та мають герметизований корпус, володіють численними перевагами:
- Відсутність потреби в обслуговуванні протягом усього терміну служби.
- Нечутливість до короткострокового глибокого розряду батареї.
- Можливість встановлення в будь-якому положенні, за винятком перевернутого.
- Стійкість до вібрацій.
- Швидший процес зарядки та менший рівень саморозряду, порівняно зі звичайними свинцево-кислотними батареями.
Ключові властивості
- Тип акумуляторної батареї: AGM свинцево-кислотна.
- Вихідна напруга: 12 В.
- Ємність: 7.2 Аг.
- Максимальний струм заряду: 2.1 А; максимальний струм розряду: 24.4 А (5 хв.).
- Тип клем: F2.
- Розміри: 95+5 / 151 / 65 мм.
- Вага: 2.07 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Колір | Білий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| all_items_salable | 1 |
| Ємність акумулятора | 7 Ah |
| Бездротовий стандарт | — |
| Виробник | Kraft, Trinix |
| Вага | 2.07 |
| Тип | Блоки живлення |
| Вихідний струм | 5 А |
| Вхідна напруга | 190-265 В |
| Додаткові характеристики | Номінальна потужність 60 Вт, Місце під акумулятор 7 Аг, Струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А, Номінальна вихідна напруга 12 В, Вихідний струм 5 А, Максимальний вихідний струм 6 |
| Живлення | Від мережі, Від акумулятора |
| Керування | — |
| Комплект постачання | Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205LED(P), Trinix 12V7.2Ah AGM акумуляторна батарея |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Особливості | LED-індикація, Захист від короткого замикання, Захист від підключення невірної полярності АКБ, Захист від глибокого розряду АКБ, Захист від перевантаження |
| Розміри | 228 / 195 / 78 мм, 95+5 / 151 / 65 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 228 х 195 х 78 мм, 100 х 151 х 65 |
| Розміри, мм | 228 / 195 / 78 , 95+5 / 151 / 65 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип виконання | Пластиковий бокс |
| Тип установки | Наружний |
| Тип захисту | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея, Блок безперебійного живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
- Ціна: 1 788 ₴



