
Комплект резервного живлення: інвертор з функцією ДБЖ 1 кВт Kraft KRF-AVR1200VA/1КW-12V + акумуляторна батарея 12В 100 А*год
17 442 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42-00093-44-00011
Комплект резервного живлення: інвертор з функцією ДБЖ 1 кВт Kraft KRF-AVR1200VA/1КW-12V + акумуляторна батарея 12В 100Аг Trinix GEL. Інвертор з функцією ДБЖ з потужністю 1200 ВА/1000 Вт, з вбудованим зарядним пристроєм та правильною синусоїдою на виході; струм заряду 10/20 А; напруга акумуляторної батареї 12 В; вхідна напруга 145-270 В (режим ДБЖ), 100-290 В (режим інвертора); вхідна частота 45-65 Гц; вихідна напруга в AC-режимі 203-238±5 В (режим ДБЖ), 150-255 В (режим інвертора), в режимі АКБ 220 В; вихідна частота 50 Гц±0.5 Гц; час перемикання на АКБ 10 мс; підтримка заряду АКБ типу AGM/GEL/LiFePO4; ККД 80%; захист від розряду та перезаряду АКБ, захист від перевантаження та температурний захист; режими роботи: пріоритет мережі / пріоритет АКБ; можливість вибору режиму ДБЖ / інвертор; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 290 / 257 / 123 мм; вага брутто 13.2 кг. Акумуляторна батарея гелева (GEL); ємність 100 Аг, вихідна напруга 12 В; тип клем T14; розміри 230 / 330 / 180 мм; вага 28±3% кг
Комплект резервного живлення: інвертор з функцією ДБЖ 1 кВт Kraft KRF-AVR1200VA/1КW-12V + акумуляторна батарея 12В 100Аг Trinix GEL – чудово підійде для забезпечення безперебійного живлення котлів, комп’ютерної техніки, систем відеонагляду та інших пристроїв і обладнання.
До комплекту входять:
- Інвертор Kraft KRF-AVR1200VA/1КW-12V з правильною синусоїдою під зовнішній акумулятор.
- Акумуляторна батарея гелева 12В 100Аг Trinix TGL12V100Ah/20Hr GEL.
Застосування
Цей комплект резервного живлення ідеально підходить для забезпечення стабільної роботи побутових та офісних пристроїв під час відключень електроенергії. Завдяки інвертору із функцією ДБЖ, комплект може живити комп’ютери, роутери, освітлення, системи відеоспостереження чи насосне обладнання. Акумуляторна батарея забезпечує тривалий час автономної роботи та високу надійність навіть у складних умовах експлуатації.
Інвертор Kraft KRF-AVR1200VA/1КW-12V
Інвертор з функцією ДБЖ Kraft KRF-AVR1200VA/1КW-12V з потужністю 1200 ВА/1000 Вт, з вбудованим зарядним пристроєм (струм заряду 10/20 А) та правильною синусоїдою на виході. Напруга зовнішньої акумуляторної батареї 12 В, підтримка заряду акумуляторних батарей типу AGM/GEL/LiFePO4. Вхідна напруга 145-270 В (режим ДБЖ), 100-290 В (режим інвертора) / вихідна напруга в AC-режимі 203-238±5 В (режим ДБЖ), 150-255 В (режим інвертора), в режимі АКБ 220 В.
Ключові властивості та можливості
- Вихідна потужність інвертора становить 1200 ВА/1000 Вт.
- Вбудований триступеневий інтелектуальний зарядний пристрій зі струмом заряду 10/20 А. Струм заряду можна обирати.
- Напруга зовнішньої акумуляторної батареї – 12 В. Здатність працювати з акумуляторними батареями різного типу – AGM/GEL/LiFePO4. Перед початком роботи слід обрати тип батареї, який підключено до інвертора. Швидкий час перемикання на роботу від акумуляторної батареї – 10 мс.
- Дві розетки типу Schuko для підключення навантаження.
- Декілька режимів роботи інвертора:
- Пріоритет мережі – якщо доступне живлення від мережі, у цьому режимі інвертор віддаватиме перевагу цьому типу живлення і одночасно заряджатиме підключену акумуляторну батарею. Перемикання на акумуляторну батарею відбудеться лише за відсутності електроживлення.
- Пріоритет акумуляторної батареї – в цьому режимі акумулятор подаватиме живлення на підключені пристрої. Підключення до мережі відбуватиметься лише для підзарядки акумуляторної батареї. Після досягнення нормальної напруги АКБ пристрій знову перемикатиметься на акумулятор.
- Під час роботи від мережі змінного струму можна обрати режим ДБЖ або режим інвертора.
- Автоматичне визначення стану акумуляторної батареї в режимі реального часу.
- Захист: від перевантаження, короткого замикання та перегріву.
Акумуляторна батарея Trinix TGL12V100Ah/20Hr GEL
Акумуляторна батарея Trinix TGL12V100Ah/20Hr GEL ємністю 100 Аг, з вихідною напругою 12 В, тип – гелева (GEL).
Переваги гелевих акумуляторних батарей
АКБ 12В з технологією виробництва GEL мають багато переваг:
- великий термін експлуатації (до 10 років);
- велике число циклів розряду;
- робота в умовах глибокого розряду батареї;
- незначна втрата ємності в неробочому стані;
- добре працює за низьких температур.
Ключові властивості Trinix TGL12V100Ah/20Hr GEL
- Тип акумуляторної батареї: GEL – гелева.
- Вихідна напруга: 12 В.
- Ємність: 100 Аг.
- Тип клем: T14.
- Розміри: 230 / 330 / 180 мм.
- Вага: 28±3% кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Індикація | LCD-дисплей |
| Акумулятор | Зовнішній |
| Вага | 13.2 кг, 28±3% кг |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна частота | 50 Гц ± 0.5 Гц |
| Вхідна напруга | 145-270 В (режим ДБЖ), 100-290 В (режим інвертора) |
| Застосування ДБЖ | Котлі |
| ККД | 80 % |
| Кількість розеток | 2 Schuko |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга акумуляторної батареї | 12 В |
| Потужність | 1200 ВА / 1000 Вт |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 230 / 330 / 180 мм, 290 / 257 / 123 мм |
| Розміри, мм | 230 / 330 / 180 , 290 / 257 / 123 |
| Ток заряда | 10/20 А |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 10/20 А |
| Тип акумулятора | GEL |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву |
| Тип пристрою | Комплект резервного живлення |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
- Ціна: 17 442 ₴



