
Джерело безперебійного живлення під зовнішній акумулятор Ritar RTSW-600ND12 LCD з правильною синусоїдою (99-00015540)
4 798 ₴
- Немає в наявності
- Код: 99-00015540
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лінійно-інтерактивне ДБЖ з LCD-дисплеєм; потужність 600 ВА/360 Вт; вхідна напруга АС 175-275 В; вихідна напруга АС 220 В, правильна синусоїда; акумуляторна батарея зовнішня, напруга 12 В, рекомендована ємність 20-65 А·год; максимальний струм заряду 7 А; час перемикання на АКБ до 6 мс; 1 розетка; інтерфейс RS232; розміри 236 / 85 / 130 мм; вага 4.2 кг
Джерело безперебійного живлення Ritar RTSW-600ND12, лінійно-інтерактивне, під зовнішню акумуляторну батарею DC 12 В, потужністю 600 ВА / 360 Вт, з правильною синусоїдою, LCD-дисплей, 1 розетка Schuko (євро), підходить для котлів.
Застосування
Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення стабілізують вхідну напругу і забезпечують безперебійне живлення підключеного обладнання у разі збою електроживлення від мережі. Використовуються у разі частих стрибків напруги або вимкнень електроживлення.
Ключові властивості і можливості
- Лінійно-інтерактивне ДБЖ з правильною синусоїдою.
- Вихідна потужність складає 600 ВА / 360 Вт, вихідна напруга AC 220 В ± 10%.
- Коефіцієнт потужності 0.6.
- Широкий діапазон вхідної напруги AC 175-275 В, вхідна частота 50/60 Гц.
- Підключення зовнішньої акумуляторної батареї напругою DC 12 В, рекомендована ємність батареї 20-65 А·год.
- Струм заряду батареї 5-7 А.
- Швидкий час перемикання на акумуляторну батарею – до 6 мс.
- Інтерфейс RS232.
- LCD-дисплей для відображення стану роботи і батареї.
- Захист від перевантаження, короткого замикання, повного розряду батарей.
- Можливість увімкнення/вимкнення звукової індикації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | LCD-дисплей |
| Акумулятор | Зовнішній |
| Вага | 4.2 кг |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вхідна напруга | AC 175-275 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котлі |
| Колір | Чорний |
| Кількість розеток | 1 Schuko |
| Максимальний струм заряду | 7 А |
| Напруга акумуляторної батареї | 12 В |
| Потужність | 600 ВА / 360 Вт |
| Робоча температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 236 / 85 / 130 мм |
| Розміри, мм | 236 / 85 / 130 |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний UPS |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від короткого замикання, Від перевантаження, Від повного розряду батарей |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 798 ₴


