
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 12.8В 20А*год Trinix LFP 12V20Ah LiFePO4 (44-00093)
3 750 ₴
- В наявності
- Код: 44-00093
Акумуляторна батарея Trinix LFP 12V20Ah LiFePO4 ємністю 20 А·год, з вихідною напругою 12.8 В, тип – літій-залізо-фосфатна (LiFePO4), тип клем F3, кількість циклів: > 4000.
Застосування
Літій-ферум-фосфатні акумуляторні батареї – різновид літієвих акумуляторних батарей, які останнім часом все активніше впроваджуються в промисловість і побут, а також активно використовуються в автономних системах електропостачання, коли є необхідність проектування сучасних вітрогенераторів, сонячних батарей. Крім того, підходять для джерел безперебійного живлення 220В, що працюють із зовнішніми акумуляторами.
Переваги літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей
За всіма параметрами LiFePO4 АКБ 12.8В набагато перевершують своїх попередників – свинцево-кислотні, гелеві та літій-іонні батареї:
- набагато більша кількість циклів заряду-розряду (мінімум 4000);
- вбудована BMS-плата автоматично контролює рівномірне заряджання всіх елементів, а також забезпечує захист від надлишкового заряду/розряду акумуляторів, що суттєво продовжує термін її життя;
- швидка зарядка – до 2х годин до 100% ємності;
- стабільна вихідна напруга – весь час розрядки батарея стабільно тримає номінальну напругу;
- здатні утримувати власну напругу навіть за умов досить великих навантажень – їх ККД варіюється в межах від 95 до 98%;
- без наслідків можуть тривалий час перебувати у розрядженому стані;
- мала вага – приблизно в 2 рази легше за свинцеві;
- широкий діапазон робочих температур -20 °C до +55 °C дозволяє експлуатувати акумуляторні батареї в екстремальних умовах.
Ключові властивості Trinix LFP 12V20Ah LiFePO4
- Тип акумуляторної батареї: LiFePO4 – літій-залізо-фосфатна.
- Вихідна напруга: 12.8 В.
- Ємність: 20 А·год.
- Кількість циклів: > 4000.
- Максимальний струм заряду: 10 А; максимальний струм розряду: 20 А.
- Тип клем: F3.
- Розміри: 181 / 76 / 170 мм.
- Вага: 2.1 кг.
Використовувати лише у приладах, що підтримують даний LiFePO4 тип акумуляторних батарей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20 |
| Ємність акумулятора | 20 Ah |
| Вага | 2.1 |
| Тип | Акумулятори |
| Вихідна напруга | 12,8 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | вбудована BMS-плата, кількість циклів >4000, клас захисту IP55, корпус ABS-пластик, швидка зарядка до 2 годин, ККД 95-98 |
| Застосування | Джерела безперебійного живлення |
| Клас захисту | IP55 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість циклів | > 4000 |
| Максимальна енергоємність | 256 Вт·год |
| Максимальний струм заряду | 10 А |
| Максимальний струм розряду | 20 А |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Напруга | 12.8 |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Особливості | З BMS платою |
| Робоча температура | Розряд: -20 °С ~ +55 °С; заряд: 0 °С ~ +55 °С; зберігання: 0 °С ~ +45 °С |
| Розміри | 181 / 76 / 170 мм |
| Розміри (Д х Ш х В) | 181 х 76 х 170 |
| Розміри, мм | 181 / 76 / 170 |
| Сумісність | вітрогенератори, сонячні батареї, джерела безперебійного живлення 220 |
| Тип АКБ | Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) |
| Тип клем | — |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
- Ціна: 3 750 ₴




