
PoE-комутатор некерований 11-портовий ONV-H1108PFD з 8 портами PoE (73-00061)
2 098 ₴
- В наявності
- Код: 73-00061
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
11-портовий некерований PoE-комутатор; порти: 8x 10/100Base-TX RJ45 PoE + 2x 10/100/1000Base-T RJ45 Uplink + 1x 1000Base-X SFP; стандарт живлення PoE IEEE802.3at/af, розпіновка контактів: 1,2+/3,6-; максимальна відстань живлення PoE: до 100 м (до 100 Мбіт/канал), режим подовженої передачі для портів 1-8 до 250 м (10 Mбіт/канал); загальна потужність 120 Вт (до 30 Вт на порт); пропускна здатність 7.6 Гбіт/с; таблиця MAC адрес 2K; функція Watchdog; живлення AC 100-240 В, 50-60 Гц; блискавкозахист 4KV; рівень захисту IP30; робоча температура від -20°C до +55°C; розміри 200 / 130 / 40 мм; вага 650 г
Комутатор PоE ONV-H1108PFD оснащений 8 портами PoE 10/100M, 2 портами Uplink 10/100/1000M, а також портом SFP 1000M. Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at. Загальна потужність 120 Вт, 30 Вт на 1 канал. Відстань PoE: до 100 м (100 Мбіт/канал), до 250 м (10 Mбіт/канал).
Застосування
Комутатор PоE ONV-H1108PFD підійде для побудови мереж та передачі даних на об’єктах малого та середнього масштабу. PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Пристрій успішно живить 8 мережевих камер, що підтримують формат електроживлення через PoE.
Переваги PоE-комутатора ONV-H1108PFD
Пристрій має наступні інтелектуальні функції:
- Функція Watchdog – виявляє підключені пристрої PoE, що зависли, й автоматично перезавантажує відповідний PoE-порт, до якого цей пристрій під'єднаний.
- VLAN – кожен порт окремо підключаєтьcя до портів Uplink для безпечної передачі даних.
- Режим подовженої передачі – збільшує дальність передачі даних та живлення для IP-камер до 250 метрів із обмеженням швидкості до 10 Mбіт на канал.
Ключові властивості
- PoE-комутатор має 11 портів, з них 8 портів PoE 100Мб, 2 порти uplink 1000Мб, 1 порт SFP 1000Мб.
- Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, розпіновка контактів: 1,2+/3,6-.
- Загальна потужність комутатора становить 120 Вт, на один канал подається 30 Вт.
- Дальність передачі досягає: до 100 м (100 Мбіт/канал); до 250 м (10 Mбіт/канал).
- Пропускна здатність 7.6 Гбіт/с.
- Таблиця MAC-адрес 2K.
- Живлення AC 100~240 В, 50~60 Гц.
- Некерований комутатор, plug-and-play («підключи і працюй»), не потребує конфігурації, простий у використанні.
- Світлодіодна індикація для відображення стану роботи.
- Пристрій підходить для настільного чи настінного встановлення.
- Комутатор має блискавкозахист 4KV та ступінь захисту корпусу IP30.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ONV |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комутатора | Некерований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 8 x RJ45 (10/100M) |
| Інші функції | Watchdog, VLAN, Режим подовженої передачі, Світлодіодна індикація, Блискавкозахист 4KV, Таблиця MAC-адрес 2K, Plug-and-play |
| Вага | 650 г |
| Габарити і вага | 200 x 130 x 40 мм; 650 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Додатково | Підтримка PoE |
| Додаткові можливості | Підтримка PoE IEEE802.3af/at, Режим подовженої передачі, Watchdog, Блискавкозахист 4KV |
| Живлення | AC 100-240 В, 50-60 |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Загальна кількість портів | 11 |
| Клас захисту | IP30 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість SFP-портів | 1 x SFP (1000М) |
| Кількість портів | 11 |
| Кількість і тип портів Ethernet | 8 x RJ45 (10/100M) PoE, 2 x RJ45 (10/100/1000M) Uplink, 1 x SFP (1000M) |
| Максимальне енергоспоживання | 120 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Пакетна продуктивність | 7.6 Гбіт/с |
| Потужність | 120 Вт |
| Пропускна здатність | 7.6 |
| Підтримка протоколів | VLAN |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 200 / 130 / 40 мм |
| Розміри, мм | 200 / 130 / 40 |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Рівень управління | L2 |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z 1000Base-X, IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3i 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX |
| Тип | Некерований |
| Тип портів | 8 x 10/100 RJ-45 PoE+, 2 x 10/100/1000Base-T, 1 x SFP |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Форм-фактор | Настільний/Настінний |
| Швидкість LAN портів | 10 Мбіт/сек, 100 Мбіт/с, 1 Гбіт/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 098 ₴




