
Джерело безперебійного живлення Trinix PSU-1210LED(M) LiFePO4 (41-00055)
2 650 ₴
- В наявності
- Код: 41-00055
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією на 1 канал навантаження; номінальна вихідна напруга 13.8/14.4 В – вибирається джампером; номінальний вихідний струм 10 A; максимальна вихідна потужність 172.8 Вт; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; ККД 88%; сумісний з літій-залізо-фосфатними (напругою до 14.4 В) та свинцево-кислотними (напругою до 13.8 В) АКБ; місце під акумуляторну батарею 12 В/18 А·год; струм заряду акумуляторної батареї 2 А; настінний монтаж; металевий бокс з замком; розміри 295 / 195 / 90 мм
Блок безперебійного живлення імпульсний Trinix PSU-1210LED(M) LiFePO4 з LED-індикацією, у металевому боксі з місцем під акумуляторну батарею 12 В/18 А·год, номінальна вихідна напруга 13.8 В або 14.4 В – вибирається джампером, номінальний вихідний струм 10 А, максимальна вихідна потужність 172.8 Вт, вхідна напруга 190-265 В. Сумісний з літій-залізо-фосфатними (напругою до 14.4 В) та свинцево-кислотними (напругою до 13.8 В) акумуляторними батареями. ККД 88%.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, електромагнітні замки, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери доступу, охоронні датчики та інші пристрої, що працюють від номінальної напруги 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265 В, вхідна частота 50-60 Гц. Високий ККД до 88 %.
- Вихідна напруга 13.8 В або 14.4 В (вибирається джампером), номінальний вихідний струм 10 А, максимальна вихідна потужність 172.8 Вт.
- Сумісність з літій-залізо-фосфатними (LiFePO4) напругою до 14.4 В та свинцево-кислотними акумуляторами напругою до 13.8 В.
- Місце під акумуляторну батарею 12 В/18 А·год.
- Струм заряду акумуляторної батареї 2 А.
- LED-індикація для відображення режимів роботи.
- Захист від перевантаження, перенапруги, короткого замикання та глибокого розряду АКБ.
- Настінний монтаж.
- Металевий бокс з замком, розміри 295 / 195 / 90 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 172.8 Вт |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 18 |
| Інтерфейси | DC |
| Акумуляторна батарея | Зовнішня |
| Вага | 1.9 |
| Вихідна напруга | 13.8 В, 14.4 |
| Вихідний струм | 10 А |
| Вхідна напруга | 190-265 В |
| Вхідна частота | 50-60 |
| Габарити | 295 х 195 х 90 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові функції | LED-індикація, Металевий бокс із замком, Настінний монтаж |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 190-265 |
| Захист | Від короткого замикання, Від перевантаження |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | — |
| Кількість IEC розеток | — |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Кількість мультистандартних розеток | — |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Максимальний ККД | 88 |
| Напруга акумулятора | 12 |
| Номінальна потужність | 172.8 |
| Особливості | З дисплеєм |
| Потужність | — |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 |
| Розміри | 295 / 195 / 90 мм |
| Розміри, мм | 295 / 195 / 90 |
| Ток заряда | 2 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 2 А |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип акумулятора | LiFePo4, GEL, AGM |
| Тип архітектури | — |
| Тип виконання | Металевий бокс із замком |
| Тип використовуваної батареї | LiFePo4, GEL, AGM |
| Тип захисту | Від глибокого розряду батарей, Від короткого замикання, Від перевантаження, Від перенапруги |
| Тип монтажа | Настінні |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Форма вихідної напруги | — |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴










