
Плата ДБЖ Trinix PSU-1203LED(BOARD) LiFePO4 з кріпленням на DIN-рейку (41-00058)
1 250 ₴
- В наявності
- Код: 41-00058
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плата джерела безперебійного живлення імпульсного з LED-індикацією на 1 канал навантаження, з кріпленням на DIN-рейку; номінальна вихідна напруга 13.8/14.4 В – вибирається джампером; номінальний вихідний струм 3 A; максимальна вихідна потужність 72 Вт; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; ККД 88%; сумісна з літій-залізо-фосфатними (напругою до 14.4 В) та свинцево-кислотними (напругою до 13.8 В) АКБ; струм заряду акумуляторної батареї 2 А; розміри 140 / 93 / 45 мм, вага 205 г
Плата джерела безперебійного живлення імпульсного Trinix PSU-1203LED(BOARD) LiFePO4 з LED-індикацією, номінальна вихідна напруга 13.8 В або 14.4 В – вибирається джампером, номінальний вихідний струм 3 А, максимальна вихідна потужність 72 Вт, вхідна напруга 190-265 В. Сумісна з літій-залізо-фосфатними (напругою до 14.4 В) та свинцево-кислотними (напругою до 13.8 В) акумуляторними батареями. ККД 88%. Кріплення на DIN-рейку.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, електромагнітні замки, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери доступу, охоронні датчики та інші пристрої, що працюють від номінальної напруги 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265 В, вхідна частота 50-60 Гц. Високий ККД до 88 %.
- Вихідна напруга 13.8 В або 14.4 В (вибирається джампером), номінальний вихідний струм 3 А, максимальна вихідна потужність 72 Вт.
- Сумісність з літій-залізо-фосфатними (LiFePO4) напругою до 14.4 В та свинцево-кислотними акумуляторами напругою до 13.8 В.
- Струм заряду акумуляторної батареї 2 А.
- LED-індикація для відображення режимів роботи.
- Захист від перевантаження, перенапруги, короткого замикання та глибокого розряду АКБ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 72 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 205 г |
| Вихідна напруга | 13.8 В, 14.4 В |
| Вихідний струм | 3 А |
| Вхідна напруга | 190-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 140/93/45 мм |
| Розміри, мм | 140 / 93 / 45 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 2 А |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип акумулятора | LiFePo4, GEL, AGM |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип захисту | Від глибокого розряду батарей, Від короткого замикання, Від перевантаження, Від перенапруги |
| Тип пристрою | Плата блоку безперебійного живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴










