
4G IP-відеокамера 4Mp TVT TD-9846SP1(BA/G4/WR2) f=2.8mm з сонячною батареєю, з мікрофоном, повнокольорова (77-00359)
55 814 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77-00359
IP-відеокамера автономна з підтримкою 4G та сонячною батареєю TVT TD-9846SP1(BA/G4/WR2) з роздільною здатністю 4 Мр, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 113°. LED-підсвічування до 20 м, підтримується повнокольорове зображення навіть у темний час доби. Вбудований PIR-датчик руху з дальністю виявлення до 15 метрів. Вбудовані мікрофон та динамік, світлодіодна сигналізація червоного та синього кольорів. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як перетин лінії, виявлення людей/транспортних засобів, вторгнення в зону, що охороняється, тощо. Вбудована eMMC пам’ять 64 Гб та підтримки MicroSD-карти до 256 Гб. Живлення від сонячної панелі 60 Вт та LiFePo4 акумуляторної батареї 12.8В/23Аг.
Застосування
Камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель. Пристрій відноситься до класу проектних камер, підходить не лише для відеонагляду в особистих і бізнес-цілях, але і для проектування крупних систем.
Ключові властивості
- Головними особливостями камери є підтримка 4G, наявність сонячної батареї та LiFePo4 акумуляторної батареї, вбудована eMMC пам’ять 64 Гб, що робить її повністю автономним пристроєм.
- Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 4 Мп (2560*1440 пікселів) за швидкістю 12 (50 Гц) / 15 (60 Гц) кадрів на секунду та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=2.8 мм. Матриця камери: 1/1.8″ CMOS.
- Підтримуються функції відеонаналітики, зокрема, виявлення перетину лінії, входу/виходу з регіону, класифікація людей/транспортних засобів.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне світлодіодне підсвічування з максимальною дальністю 20 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби. Повнокольорове зображення підтримується і у разі увімкнення підсвічування.
- Підтримка MicroSIM-картки. Стандарти бездротового мобільного зв’язку: LTE-TDD, LTE-FDD, WCDMA, GSM, 4G Cat4.
- Вбудований PIR-датчик руху з дальністю виявлення до 15 метрів та кутами виявлення горизонтальний 82°, вертикальний 50°.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Живлення відбувається від сонячної панелі 60 Вт та літій-залізо-фосфатної акумуляторної батареї 12.8В/23Аг. Мінімальна кількість циклів заряду/розряду батареї – 2000.
- З інших переваг слід зазначити наступні: наявність вбудованих мікрофона та динаміка для запису та відтворення звуку, підтримка трьох відеопотоків, інтерфейс RS485, попереджувальна сигналізація червоного та синього кольорів.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 ГБ, яку слід придбати окремо. Також є вбудована eMMC пам’ять ємністю 64 ГБ.
- Підтримує керування акумулятором, індикацію заряду акумулятора, захист від високих і низьких температур, захист від заряду-розряду, захист від переходу в режим сну за низького заряду акумулятора та пробудження за допомогою PIR.
- Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах. Також є посилений захист від вітру 12 рівня.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей |
| Інтерфейси | RJ45 (100Mb), RS485 |
| Вага | 20.65 кг |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Динамік | Да |
| Живлення | Сонячна панель 60 Вт / LiFePo4 акумуляторна батарея 12.8 В/23 Аг |
| Живлення пристрою | Сонячна панель, Акумуляторна батарея |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Клас захисту | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Особливості | NDAA |
| Підтримка 4G | Да |
| Підтримка браузерів | IE 11 (потрібен плагін), Chrome 89.0+, Edge 89.0+, Firefox 87.0+, Safari 14.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 690 / 615 / 625 мм |
| Розміри, мм | 690 / 615 / 625 |
| Світлочутливість | 0.000625 Люкс |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
- Ціна: 55 814 ₴


