
Тепловізійна IP-відеокамера TVT TD-5635E1-VT2(PE/432/VL30/25mm) Thermal 384*288 f=25mm Optical PTZ 4Mp f=4.8-154mm (77-00457)
237 533 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77-00457
Тепловізійна та оптична IP PTZ відеокамера TD-5635E1-VT2(PE/432/VL30/25mm) з можливістю вимірювання температури у діапазоні від –20 °C до +150 °C. Роздільна здатність 4 Мп (2560*1440), фокусна відстань 4.8-154 мм, оптичний зум 32x. Максимальна роздільна здатність термального сенсора 384*288 пікселів, фокусна відстань 25 мм, теплова чутливість ≤35mK (@25°C, F#=1.0), спектральний діапазон 8-14 мкм. Вбудовані інтелектуальні функції виявлення підвищення температури та пожежі, захисту периметру, розпізнавання цілей, виявлення обличчя тощо. Запис відео на карту пам’яті до 256 ГБ (купується окремо). Живлення 24 В або PoE++. PTZ корпус, можливість вуличного встановлення, клас захисту IP66.
Застосування
Тепловізійна та оптична відеокамера підходить для моніторингу як всередині приміщень, так і зовні будівель. Може використовуватися в офісах, торгових центрах, на підприємствах, складах тощо. Створена для захисту периметру, попередження пожеж і контролю критичного перевищення температури для запобігання аварійних ситуацій.
Ключові властивості
- Максимальна роздільна здатність термального сенсору 384*288, фокусна відстань 25 мм, розмір пікселя 12 мкм, спектральний діапазон 8-14 мкм, теплова чутливість ≤35mK (@25°C, F#=1.0). Мультипалітра: black hot, white hot, rainbow, iron oxide red.
- Може визначати температуру у діапазоні від –20 °C до +150 °C з точністю ±8 °C. Можна встановити до 10 правил вимірювання температури.
- Роздільна здатність оптичного сенсору 4 Мп з можливістю запису 2560*1440 пікселів, фокусна відстань 4.8-154 мм. Матриця 1/2.8" CMOS. Оптичний зум 32x.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Вбудована сигналізація про перевищення температури та виявлення пожежі.
- Присутнє ІЧ-підсвічування з дальністю до 300 м для зйомки в умовах недостатнього освітлення або у темний час доби.
- Інтелектуальна аналітика термального модулю: виявлення пожежі та перевищення температури, виявлення вторгнення та перетину лінії (з класифікацією людина / автомобіль); оптичного модулю: виявлення вторгнення та перетину лінії, підрахунок цілей (з класифікацією людина / автомобіль / немоторний транспортний засіб), виявлення облич.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Камера оснащена функціями покращення зображення: 3D DNR, WDR, HLC, BLC, Smart IR, корекція спотворень зображення, ROI тощо.
- Напруга живлення DC24V. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- З інших переваг слід зазначити наступні: наявність одного аудіовходу та одного аудіовиходу, один тривожний вхід та один вихід для підключення охоронних датчиків.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 ГБ, яку слід придбати окремо.
- Для роботи у вуличних умовах передбачена атмосферна стійкість корпусу із класом захисту IP66.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 128Kbps – 8Mbps |
| PoE | Да |
| Smart-функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Виявлення пожежі, Класифікація людина/транспортний засіб, Підрахунок цілей, Температурний скринінг |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Вага | 3 кг |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Дальність підсвічування | 300 м |
| Живлення | DC 24 В/PoE++ |
| Живлення пристрою | DC 24 В, PoE |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Клас захисту | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду (Thermal) | 10.5° × 7.9° |
| Кути огляду камери | 59.38°-2.28° горизонтальний, 35.74°-1.29° вертикальний, 66.28°-2.61° діагональний |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Кількість потоків | 3 |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384x288 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Модель корпусу | CS53C |
| Оптичний зум | 32x |
| Особливості | NDAA |
| Палітра | Black hot, Iron oxide red, Rainbow, White hot |
| Протоколи | 802.1x, DDNS, DHCP, FTP, HTTP (s), IPv4, IPv6, NTP, PPPoE, QoS, RTSP, SMTP, SNMP, UDP, UPnP |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розмір пікселя | 12 мкм |
| Розміри | Ø 302 / 197 мм |
| Розміри, мм | Ø 302 / 197 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF |
| Теплова чутливість (NETD) | < 35mK(@25°C, F#=1.0) |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | Тепловізійна відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Фокусна відстань | 4.8-154 мм |
| Фокусна відстань (Thermal) | 25 мм |
- Ціна: 237 533 ₴


