
IP-відеокамера з WiFi 6 5Mp TVT TD-9451S4-C(D/WP/AW2) White f=2.8mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном (77-00472)
4 521 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77-00472
IP-відеокамера з WiFi 6 TVT TD-9451S4-C(D/WP/AW2) з роздільною здатністю 5Мр, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 110°. Подвійне підсвічування: ІЧ та LED. Відстань підсвічування до 30 м. Вбудований мікрофон. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як SMD – інтелектуальна детекція руху, перетин лінії, вторгнення в зону, що охороняється.
Застосування
Циліндричну камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.
Ключові властивості та можливості
- Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 5 Мп (2880*1620 пікселів) за швидкістю 25 кадрів на секунду та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=2.8 мм. Матриця камери: 1/2.7″ CMOS.
- Камера підтримує WiFi-зв'язок 2.4G та 5G, стандарти бездротового зв’язку IEEE802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6), радіус дії без перешкод — до 200 м.
- IP-відеокамера обладнана функціями відеоаналітики, зокрема, SMD – інтелектуальна детекція руху, вторгнення у зону, перетин лінії, виявлення зниклих та залишених предметів.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне подвійне підсвічування ІЧ та світлодіодне – до 30 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Напруга живлення DC 12 В, потужність споживання 6.02 Вт.
- З інших переваг слід зазначити наступні: підтримка трьох відеопотоків, наявність вбудованого мікрофону та аудіовходу, підтримка функцій покращення зображення 3D DNR, WDR, HLC, BLC.
- Можливий віддалений моніторинг зі смартфонів та планшетів з підтримкою iOS/Android.
- Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 8Mbps |
| Smart-функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії, Класифікація людина/транспортний засіб, Розумне виявлення руху (SMD) |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Wi-Fi |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Аудіовходи | Да |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi, 2.4 ГГц |
| Вага | 520 г |
| Тип | Циліндричні, Вуличні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м – ІЧ, 30 м – LED |
| Додаткові характеристики | NDAA |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Клас захисту | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 61° |
| Кут огляду по горизонталі | 110° |
| Кути огляду | 110° горизонтальний, 61° вертикальний, 131° діагональний |
| Кількість користувачів онлайн | 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Модель корпусу | CR15J |
| Мікрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особливості | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Протоколи | 802.1x, DDNS, DHCP, FTP, HTTP, HTTP POST, HTTP(s), IPv4, IPv6, NTP, P2P, PPPoE, QoS, RTCP, RTMP, RTP, RTSP, SMTP, SNMP, UDP, UPnP |
| Підключення | Бездротове, Дротове |
| Підтримка браузерів | Edge, Firefox, Google Chrome, Safari |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча напруга | DC 12 В |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2880x1620 |
| Роздільна здатність камери | 5 |
| Розмір матриці | 1/2.7″ |
| Розміри | 182.4 х 86.0 х 126.8 мм |
| Розміри, мм | 182.4 / 86 / 126.8 |
| Світлочутливість | 0.07 Люкс |
| Серія | S4-C |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| ТЕГИ | ip wifi камера з віддаленим доступом, poe камера, Wi-Fi камери, автономні, для дачі, з картою пам'яті, з мікрофоном, з сім картою, ИК камери, камера v380, камера xiaomi 360, камера відеоспостереження з датчиком руху, міні, на сонячній батареї, недорогі |
| Тип | Бездротові, Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED, ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Формат відео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
- Ціна: 4 521 ₴


