2Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення руху); матриця 1/2.9″ CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 94°; ІЧ-підсвічування до 20 м; відеокомпресія H.265+/H.265/H.264+/H.264; світлочутливість 0.01 Люкс@F2.0 (AGC увімк.), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; мережа RJ45 10/100M; ISAPI, SDK; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 6.5 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус пластик; габарити Ø 109.9 / 103.6 мм; вага 300 г
2Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення руху); матриця 1/2.9″ CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 94°; ІЧ-підсвічування до 20 м; відеокомпресія H.265+/H.265/H.264+/H.264; світлочутливість 0.01 Люкс@F2.0 (AGC увімк.), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; мережа RJ45 10/100M; ISAPI, SDK; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 6.5 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус пластик; габарити Ø 109.9 / 103.6 мм; вага 300 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart-функції | Виявлення руху |
| Інтерфейси | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 300 |
| Тип | Купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Додаткові характеристики | PoE, IP67, Виявлення руху, H.265+ |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +60 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування | Віддалений доступ, Локальний доступ |
| Клас захисту | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 51 |
| Кут огляду по горизонталі | 94 |
| Кути огляду | Г: 94°, В: 51°, Д: 112° |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Нічна зйомка | Да |
| Особливості | Для вулиці, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Розмір матриці | 1/2.9" |
| Розміри | 109.9 х 109.9 х 103.6 |
| Розміри, мм | Ø 109.9 / 103.6 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 |
| Формат відео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Частота запису | 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 655 ₴


