
Комплект резервного живлення 1500W 4800Wh: високочастотний інвертор Kraft KRF-SAVR1500VA/1.5kW-24V + 2 акумуляторні батареї Trinix
44 716 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42-00114-44-00015
Комплект резервного живлення: високочастотний інвертор 1.5кВт Kraft KRF-SAVR1500VA/1.5kW-24V + 2 акумуляторні батареї 12В 200А·год Trinix GEL, акумуляторний балансир, перемичка M8 довжиною 30 см. Високочастотний однофазний інвертор; номінальна потужність 1500 ВА/1500 Вт, максимальна короткочасна потужність 3000 ВА; правильна синусоїда на виході 220 В; вбудований мережевий зарядний пристрій; струм заряду до 20 А; діапазон вхідної напруги 170-270 В; ККД 93%; вихідна напруга 220 В ±5%; вихідна частота 50 Гц; напруга акумуляторної системи 24 В; час перемикання на АКБ 10 мс; підтримка заряду АКБ типу AGM/GEL/LiFePO4; 2 розетки; функція «холодного» пуску; захист від перезаряду АКБ, перевантаження, короткого замикання; металевий корпус; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 317 / 230 / 105 мм; вага 3.85 кг. Акумуляторна батарея гелева (GEL); ємність 200 А·год, вихідна напруга 12 В; тип клем Т11 (М8); розміри 240 / 522 / 219 мм; вага 60±3% кг. Акумуляторний балансир для вирівнювання заряду двох послідовно з'єднаних 12 В акумуляторних батарей або декількох паралельних ланцюгів послідовно з'єднаних акумуляторів; струм балансування з найвищою напругою до 5 А; точність регулювання 10 мВ; світлодіодна індикація режиму роботи; можливе використання з BMS; розміри 64 / 50 / 10 мм; вага 116 г
Комплект резервного живлення 1.5кВт 4800Вт·год: високочастотний інвертор 1.5кВт Kraft KRF-SAVR1500VA/1.5kW-24V + 2 акумуляторнї батареї 12В 200А·год Trinix TGL12V200Ah/20Hr GEL – чудово підійде для забезпечення безперебійного живлення котлів, комп’ютерної техніки, систем відеонагляду та інших пристроїв і обладнання.
До комплекту входять:
- Інвертор високочастотний 1.5кВт Kraft KRF-SAVR1500VA/1.5kW-24V з правильною синусоїдою під зовнішній акумулятор.
- Акумуляторна батарея гелева 12В 200А·год Trinix TGL12V200Ah/20Hr GEL – 2 шт.
- Акумуляторний балансир Trinix TBL-24 для вирівнювання заряду двох послідовно з’єднаних 12В акумуляторних батарей.
- Перемичка M8 довжиною 30 см для з’єднання акумуляторних батарей.
Застосування
Цей комплект резервного живлення оптимально підходить для забезпечення стабільної роботи побутових та офісних пристроїв під час відключень електроенергії. Завдяки інвертору із функцією ДБЖ комплект може живити комп’ютери, роутери, освітлення, системи відеоспостереження чи насосне обладнання. Акумуляторна батарея забезпечує тривалий час автономної роботи та високу надійність навіть у складних умовах експлуатації.
Інвертор Kraft KRF-SAVR1500VA/1.5kW-24V
Високочастотний однофазний інвертор Kraft KRF-SAVR1500VA/1.5kW-24V з максимальною потужністю 1500 ВА / 1500 Вт (максимальна короткочасна потужність 3000 ВА), вбудований зарядний пристрій. Має правильну синусоїду на виході 220 В. Діапазон вхідної напруги 170-270 В. Напруга акумуляторної системи 24 В, максимальний струм заряду 20 А, підтримка заряду акумуляторних батарей типу AGM/GEL/LiFePO4. Вихідна напруга 220 В ±5%. 2 розетки для підключення навантаження. Має наскрізний нуль.
Ключові властивості та можливості
- Номінальна потужність інвертора становить 1500 ВА / 1500 Вт, максимальна короткочасна потужність 3000 ВА. Можливість витримати короткочасне підвищення номінальної потужності надає змогу живити пристрої, у яких в момент підключення спостерігається різкий стрибок електричного струму.
- Інвертор однофазний, тобто подає на виході електроенергію напругою 220 В ± 5 %, що підходить для більшості побутових приладів. Коефіцієнт корисної дії – 93 %.
- Вихідний сигнал – чиста (або правильна) синусоїда, придатна майже для всіх електронних пристроїв та побутової техніки.
- Напруга акумуляторної системи 24 В. Підтримка підключення зовнішніх акумуляторних батарей, які слід придбати окремо. Здатність працювати з акумуляторними батареями різного типу – AGM/GEL/LiFePO4. Швидкий час перемикання на роботу від акумуляторної батареї – 10 мс.
- Вбудований зарядний пристрій з максимальним струмом заряду акумуляторних батарей 20 А.
- Може підключатися до генератора.
- РК-дисплей для відображення роботи пристрою та налаштувань параметрів.
- Функція холодного пуску дає змогу автоматично увімкнутися приладу і працювати від акумуляторної батареї незалежно від стану вхідної мережі або її відсутності.
- Захист від: перерозряду, перевантаження, короткого замикання.
Акумуляторна батарея Trinix TGL12V200Ah/20Hr GEL
Акумуляторна батарея Trinix TGL12V200Ah/20Hr GEL ємністю 200 А·год, з вихідною напругою 12 В, тип – гелева (GEL).
Переваги гелевих акумуляторних батарей
АКБ 12В з технологією виробництва GEL мають багато переваг:
- великий термін експлуатації (до 10 років);
- велике число циклів розряду;
- робота в умовах глибокого розряду батареї;
- незначна втрата ємності в неробочому стані;
- добре працює за низьких температур.
Ключові властивості
- Тип акумуляторної батареї: GEL – гелева.
- Вихідна напруга: 12 В.
- Ємність: 200 А·год.
- Тип клем: Т11 (М8).
- Розміри: 240 / 522 / 219 мм.
- Вага: 60±3% кг.
Акумуляторний балансир Trinix TBL-24
Акумуляторний балансир Trinix TBL-24 для вирівнювання заряду двох послідовно з’єднаних 12 В акумуляторних батарей, струм балансування з найвищою напругою до 5 А, точність регулювання 10 мВ.
Ключові властивості
- Точність регулювання 10 мВ.
- Струм балансування з найвищою напругою до 5 А.
- Світлодіодна індикація режиму роботи.
- Напруга акумуляторних батарей 2x12 В. Сумісність з акумуляторними батареями свинцево-кислотного / гелевого / літієвого типу.
- Можливе використання з BMS – платою керування акумуляторними батареями.
- Габаритні розміри 64 / 50 / 10 мм, вага 116 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | GEL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| Ємність акумулятора | 200 Ah (2 шт.) |
| Індикація | LCD-дисплей |
| Акумулятор | Зовнішній |
| Вага | 3.85 кг |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| Вхідна напруга | 170-270 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котлі |
| ККД | 93 % |
| Кількість розеток | 2 Schuko |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Потужність | 1500 ВА / 1500 Вт |
| Потужність пікова (короткочасна) | 3000 ВА |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 317 / 230 / 105 мм |
| Розміри, мм | 317 / 230 / 105 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 20 А |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від перевантаження, перегріву, короткого замикання, перенапруги |
| Тип пристрою | Комплект резервного живлення |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
- Ціна: 44 716 ₴





