
PoE-комутатор 10-портовий E-LINK LNK-IMC010GPB з 8 портами PoE (73-00155)
6 238 ₴
- В наявності
- Код: 73-00155
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
10-портовий промисловий некерований РоE-комутатор з 8-портами PoE 10/100/1000BASE-T 802.3at, 2 портами 10/100/1000T RJ45 Uplink; стандарт живлення РоЕ: IEEE802.3at/af, PoE Pin: 4,5 + / 7,8-; загальна потужність PoE: 240 Вт за живлення 48 В, 120 Вт за живлення 24 В, 60 Вт за живлення 12 В; живлення DC 12-48 В; монтаж на DIN-рейку; клас захисту IP40; захист від перенапруги 8kV; робоча температура від -40 до +80 °C; розмір 95 / 88 / 46 мм; вага 400 г
PoE-комутатор 10-портовий E-LINK LNK-IMC010GPB – це мініатюрний промисловий некерований комутатор з 8 гігабітними портами PoE та 2 додатковими гігабітними портами для Uplink-з'єднання. Працює від джерела живлення 12-48 В та має надійний металевий корпус IP40, стійкий до вібрацій і екстремальних температур. Встановлення на DIN-рейку.
Застосування
PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Стійкість до перепаду температур дозволяє використовувати промисловий комутатор від E-LINK навіть у суворих умовах навколишнього середовища, наприклад, на виробничих об'єктах або у вуличних шафах керування рухом.
Ключові властивості та можливості
- 8 портів 10/100/1000BASE-T RJ45 з підтримкою PoE та 2 порти 10/100/1000T для Uplink.
- Загальний бюджет потужності PoE складає: 240 Вт за живлення 48 В, 120 Вт за живлення 24 В, 60 Вт за живлення 12 В.
- Стандарти РоЕ: IEEE802.3at/af, до 30 Вт на порт, розпіновка контактів: 4,5+ / 7,8-.
- Підтримка стандартів Ethernet: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x Flow Control, 802.3az Energy Efficient Ethernet.
- Пропускна здатність комутатора: до 20 Гбіт/с, швидкість пересилання пакетів – до 14.88 Mpps.
- Підтримка таблиці MAC-адрес на 8K записів.
- Живлення комутатора: DC 12-48 В.
- Захист від перевантаження (автоматичне відновлення) та захист від зворотної полярності.
- Вбудований захист від перенапруги до 8 кВ для портів PoE та RJ45.
- Міцний металевий корпус зі ступенем захисту IP40, монтаж на DIN-рейку.
- Працює в екстремальних температурних діапазонах: від -40°C до +80°C.
- Компактні розміри: 95 / 88 / 46 мм, вага 400 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип комутатора | Некерований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 8 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Інші функції | Захист від перенапруги 8 кВ, Захист від перевантаження, Захист від зворотної полярності, DIN-рейковий монтаж, Стійкість до вібрацій та екстремальних температур |
| Виробник | E-LINK |
| Вага | 400 г |
| Габарити і вага | 95 x 88 x 46 мм, 400 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково | Підтримка PoE |
| Додаткові можливості | IP40, DIN-рейковий монтаж, Захист від перенапруги 8 кВ |
| Живлення | DC 12-48 |
| Живлення пристрою | DC 12-48 В |
| Загальна кількість портів | 10 |
| Клас захисту | IP40 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість портів | 10 |
| Кількість і тип портів Ethernet | 8 x 10/100/1000Base-T RJ45 (PoE), 2 x 10/100/1000Base-T RJ45 (Uplink) |
| Максимальне енергоспоживання | 240 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Пакетна продуктивність | 14.88 Mpps |
| Потужність | 240 Вт |
| Пропускна здатність | 20 |
| Підтримка протоколів | — |
| Робоча температура | -40 °C ~ +80 °C |
| Розміри | 95 / 88 / 46 мм |
| Розміри, мм | 95 / 88 / 46 |
| Розпіновка контактів PoE | 4,5 (+) / 7,8 (-) |
| Рівень управління | L2 |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z 1000Base-X, IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX |
| Тип | Некерований |
| Тип портів | 1 x RJ-45 10/100/1000Base-T |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Форм-фактор | Настінний |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 238 ₴










