
Джерело безперебійного живлення Mini UPS SKE POE-432N 8800mAh 5V/9V/12V/15V/24V/PoE, Li-ion 4*2.2Ah, для роутера та оптичного
1 980 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42-00241
Мініатюрне джерело безперебійного живлення SKE POE-432N 8800mAh з чотирма вбудованими акумуляторними батареями Li-ion ємністю 2200 мА·год (загальна ємність 8800 мА·год), вихідні інтерфейси USB, DC *3, Passive PoE, вихідна напруга 5 В (USB/DC1) + 9 В (DC2) + 12 В (DC3) + 15/24 В (Passive PoE), вихідна напруга/струм кожного виходу: USB/DC1: 5В/2/4А, DC2: 9В/1/8А, DC3: 12В/1/35А, Passive PoE: 15В/1А, 24В/0.63А, максимальна вихідна потужність 17 Вт, вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц. У комплекті мережевий кабель живлення 220В для мініДБЖ довжиною 83 см з вилкою, розгалужувач живлення DC-2 DC довжиною 35 см з роз’ємами.
Порт PoE має пасивний вихід, тобто на виході порту завжди присутня напруга 15 В або 24 В (регулюється перемикачем). Підключене обладнання, яке не підтримує PoE, може вийти з ладу (ПК, ноутбуки, комутатори, роутери та ін.).
Застосування
ДБЖ постійного струму SKE POE-432N дозволяє живити обладнання під час відключення електроенергії. Забезпечує живлення і безперебійну роботу таких пристроїв як роутер, оптичний термінал, модем, відеокамери, LED-освітлення. Можна використовувати як повербанк завдяки наявності USB-порту.
Миттєве перемикання на вбудовану акумуляторну батарею дозволить працювати в інтернеті без переривання зв’язку під час вимкнення електроенергії.
Ключові властивості
- Вбудовані 4 Li-ion акумуляторні батареї ємністю 2200 мА·год (загальна ємність 8800 мА·год). Час заряджання 3 години.
- Вихідні інтерфейси USB, DC *3, Passive PoE, вихідна напруга 5 В (USB/DC1) + 9 В (DC2) + 12 В (DC3) + 15/24 В – перемикається (Passive PoE). Вихідна напруга та струм кожного виходу: USB/DC1: 5В/2/4А, DC2: 9В/1/8А, DC3: 12В/1/35А, Passive PoE: 15В/1А, 24В/0.63А.
- Максимальна вихідна потужність 17 Вт.
- Вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц.
- Система захисту від перезарядження, перерозрядження, короткого замикання.
- Індикатор рівня заряду батареї та статусу роботи пристрою.
- Компактний і легкий пристрій з розмірами 160 / 105 / 27 мм та вагою 380 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKE |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 17 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 8.8 Ah |
| Інтерфейси | DC x 3, PoE x 1, USB x 1 |
| Акумулятор | Вбудований |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 380 |
| Тип | Блоки живлення |
| Вихідна напруга | 5 В, 9 В, 12 В, 15 В, 24 В |
| Вихідний інтерфейс | DC (12 В), DC (5 В), DC (9 В), PoE (15 В) passive, PoE (24 В) passive, USB Type A |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Час заряджання 3 години, Максимальна вихідна потужність 17 Вт, Індикатор рівня заряду батареї |
| Живлення | Від мережі, Від акумулятора |
| Застосування ДБЖ | Оптичний термінал, Роутер |
| Керування | — |
| Колір | Чорний |
| Комплект постачання | Мережевий кабель живлення 220В 83 см з вилкою, Розгалужувач DC-2 DC 35 см з роз’ємами |
| Країна виробник товару | Китай |
| Особливості | Миттєве перемикання на батарею, Індикатор рівня заряду батареї, Захист від перезарядження/перерозрядження/короткого замикання |
| Провідні інтерфейси | USB, 1 x DC |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 160 / 105 / 27 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 160 х 105 х 27 |
| Розміри, мм | 160 / 105 / 27 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип установки | — |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, розряду/перезаряду |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
- Ціна: 1 980 ₴







