
Джерело безперебійного живлення Mini UPS WGP UPS103A 10400mAh 5V/12V/12V, Li-ion 4*2.6Ah, для роутера та оптичного терміналу
1 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42-00247
Мініатюрне джерело безперебійного живлення WGP UPS103A 10400mAh з чотирма вбудованими акумуляторними батареями Li-ion ємністю 2600 мА·год (загальна ємність 10400 мА·год), вихідні інтерфейси USB, DC *2, вихідна напруга 5 В (USB) + 12 В (DC1) + 12 В (DC2), вихідна напруга/струм кожного виходу: USB: 5В/1А, DC1: 12В/1А, DC2: 12В/1А, максимальна вихідна потужність 24 Вт, вхідна напруга DC 12В/2А. У комплекті кабель DC-DC довжиною 51 см, розгалужувач живлення DC-2 DC довжиною 51 см і роз'єм DC. Блок живлення до комплекту не входить, рекомендуємо блок живлення 12В від 2А та більше.
Застосування
ДБЖ постійного струму WGP UPS103A дозволяє живити обладнання під час відключення електроенергії. Забезпечує живлення і безперебійну роботу таких пристроїв як роутер, медіаконвертер, модем, відеокамери, LED-освітлення. Можна використовувати як повербанк завдяки наявності USB-порту.
Миттєве перемикання на вбудовану акумуляторну батарею дозволить працювати в інтернеті без переривання зв’язку під час вимкнення електроенергії.
Ключові властивості
- Вбудовані 4 Li-ion акумуляторні батареї ємністю 2600 мА·год (загальна ємність 10400 мА·год).
- Вихідні інтерфейси USB, DC *2, вихідна напруга 5 В (USB) + 12 В (DC1) + 12 В (DC2). Вихідна напруга та струм кожного виходу: USB: 5В/1А, DC1: 12В/1А, DC2: 12В/1А.
- Максимальна вихідна потужність 24 Вт.
- Вхідна напруга DC 12В/2А.
- Система захисту від перевантаження, короткого замикання.
- Індикатор рівня заряду батареї та статусу роботи пристрою.
- Компактний і легкий пристрій з розмірами 116 / 73 / 23.5 мм та вагою 360 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WGP |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 24 Вт |
| Колір | Білий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10.4 Ah |
| Інтерфейси | DC x 2, USB x 1 |
| Акумулятор | Вбудований |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 360 |
| Тип | Блоки живлення |
| Вихідна напруга | 5 В, 12 В |
| Вихідний інтерфейс | DC (12 В), USB Type A |
| Вхідна напруга | DC 12 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Вихідна потужність 25 Вт, USB x1, DC x2, Вхідний роз'єм DC 5.5x2,1 мм, Вихідний роз'єм DC 5.5x2,5 мм, Вихідні напруги/струми: USB 5В/1А, DC1 12В/1А, DC2 12В/1 |
| Живлення | Від мережі, Від акумулятора |
| Застосування ДБЖ | Оптичний термінал, Роутер |
| Керування | — |
| Комплект постачання | Кабель DC-DC 51 см, Розгалужувач DC-2 DC 51 см, Роз'єм DC |
| Країна виробник товару | Китай |
| Особливості | Миттєве перемикання, Індикатор рівня заряду, Захист від перевантаження та короткого замикання, Функція повербанку |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC 5.5x2,1 мм, 1 x DC 5.5x2,5 мм, USB |
| Робоча температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 116 / 73 / 23.5 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 116 х 73 х 23.5 |
| Розміри, мм | 116 / 73 / 23.5 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип установки | Зовнішній |
| Тип захисту | Від короткого замикання, Від перевантаження |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
- Ціна: 1 499 ₴










