
Комплект Mini UPS з блоком живлення: джерело безперебійного живлення Mini UPS WGP UPS103C 16000mAh 5V/12V/12V, Li-ion 4*4Ah, для
2 073 ₴
- В наявності
- Код: 42-00248-43-00005
Комплект з мініДБЖ для роутера/ONU-термінала та блоку живлення. Джерело безперебійного живлення з 4 вбудованими акумуляторними батареями Li-ion ємністю 4000 мА·год (загальна ємність 16000 мА·год); максимальна загальна вихідна потужність 25 Вт; вихідні інтерфейси USB, DC *2, вихідна напруга 5 В + 12 В + 12 В; вихідна напруга/струм та максимальна потужність кожного виходу: USB: 5В/1.5А, DC1: 12В/1А, DC2: 12В/1А; вхідна напруга DC 12В/2А; роз’єм DC вхідний 5.5 / 2.1 мм, роз’єм DC вихідний 5.5 / 2.5 мм; розміри 132 / 79 / 28.5 мм, вага 379 г; у комплекті 2 кабелі DC-DC довжиною 51 см кожен і роз'єм DC. Імпульсний блок живлення; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 3 А; вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц; пластиковий корпус; довжина шнура 12 В – 90 см, 220 В – 40 см; загальна довжина пристрою 145 см; розміри 125 / 55 / 33 мм
Комплект з мініДБЖ WGP UPS103C та блока живлення Kraft KRF-1203PS до нього – це оптимально підібране рішення для автономної роботи малопотужних пристроїв у періоди відсутності електроенергії. Блок живлення в наборі повністю відповідає технічним вимогам ДБЖ, що забезпечує коректну зарядку вбудованих акумуляторів та надійну експлуатацію всієї системи без ризику перевантаження.
До комплекту входять такі пристрої:
- Міні-ДБЖ WGP UPS103C 16000mAh, у комплекті 2 кабелі DC-DC довжиною 51 см кожен і роз'єм DC.
- Блок живлення Kraft KRF-1203PS (12В/3А).
Застосування
ДБЖ постійного струму WGP UPS103C дозволяє живити обладнання під час відключення електроенергії. Забезпечує живлення і безперебійну роботу таких пристроїв як роутер, медіаконвертер, модем, відеокамери, LED-освітлення. Можна використовувати як повербанк завдяки наявності USB-порту.
Миттєве перемикання на вбудовану акумуляторну батарею дозволить працювати в інтернеті без переривання зв’язку під час вимкнення електроенергії.
Mini UPS WGP UPS103C
Мініатюрне джерело безперебійного живлення WGP UPS103C 16000mAh з чотирма вбудованими акумуляторними батареями Li-ion ємністю 4000 мА·год (загальна ємність 16000 мА·год), вихідні інтерфейси USB, DC *2, вихідна напруга 5 В (USB) + 12 В (DC1) + 12 В (DC2), вихідна напруга/струм кожного виходу: USB: 5В/1.5А, DC1: 12В/1А, DC2: 12В/1А, максимальна вихідна потужність 25 Вт, вхідна напруга DC 12В/2А. У комплекті 2 кабелі DC-DC довжиною 51 см кожен і роз'єм DC.
Ключові властивості
- Вбудовані 4 Li-ion акумуляторні батареї ємністю 4000 мА·год (загальна ємність 16000 мА·год).
- Вихідні інтерфейси USB, DC *2, вихідна напруга 5 В (USB) + 12 В (DC1) + 12 В (DC2). Вихідна напруга та струм кожного виходу: USB: 5В/1.5А, DC1: 12В/1А, DC2: 12В/1А.
- Максимальна вихідна потужність 25 Вт.
- Вхідна напруга DC 12В/2А.
- Система захисту від перевантаження, короткого замикання.
- Індикатор рівня заряду батареї та статусу роботи пристрою.
- Компактний і легкий пристрій з розмірами 132 / 79 / 28.5 мм та вагою 379 г.
Блок живлення Kraft KRF-1203PS
Імпульсний блок живлення Kraft KRF-1203PS, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 3 А.
Ключові властивості
- Імпульсний стабілізований блок живлення.
- Вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В.
- Вихідний струм 3 А.
- Захист від короткого замикання, перевантаження.
- Пластиковий корпус.
- Довжина шнура 12 В – 90 см, 220 В – 40 см, загальна довжина пристрою 145 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WGP |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Колір | Білий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| all_items_salable | 1 |
| Ємність акумулятора | 16 Ah |
| Інтерфейси | DC x 2, USB x 1 |
| Акумулятор | Вбудований |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 379 |
| Тип | Блоки живлення |
| Вихідна напруга | 5 В, 12 В |
| Вхідна напруга | DC 12 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Максимальна вихідна потужність 24 Вт, Вхідна напруга DC 12В/2А, роз'єм DC вхідний 5.5/2.1 мм, роз'єм DC вихідний 5.5/2.5 |
| Живлення | Від акумулятора, Від мережі |
| Застосування ДБЖ | Оптичний термінал, Роутер |
| Керування | — |
| Комплект постачання | Mini UPS WGP UPS103C, 2 кабелі DC-DC 51 см, роз'єм DC, Блок живлення Kraft KRF-1203PS 12V/3 |
| Особливості | Система захисту від перевантаження, захист від короткого замикання, індикатор рівня заряду батареї, компактний і легкий корпус |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, 1 x DC 5.5x2,1 мм, 1 x DC 5.5x2,5 мм, USB |
| Робоча температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 132 / 79 / 28.5 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 132 х 79 х 28.5 |
| Розміри, мм | 132 / 79 / 28.5 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип установки | — |
| Тип захисту | Від короткого замикання, Від перевантаження |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
- Ціна: 2 073 ₴



