
Комутаційний бокс Dahua DH-PFA134-B (99-00008189)
428 ₴
- В наявності
- Код: 99-00008189
Комутаційний бокс для монтажу відеокамери та розміщення кабелів Dahua DH-PFA134. Сумісний з серіями камерам: ME1200 / 1400 / 2802B, HFW1000 / 1100 / 1200 / 1220 / 1230 / 1320 / 1400 / 1431 / 1435 / 1500SL / 1531 / 4231 / 4431. Максимальне навантаження 1 кг. Матеріал: алюміній і SECC, розміри Ø 90 / 35 мм, вага 260 г.
Dahua DH-PFA134 – компактна розподільна коробка, яка виконує роль кронштейна для камери, а також спеціального простору для охайного та безпечного розташування дротів. Усередині алюмінієвого боксу можна розташувати приймачі-передавачі та кабель вита пара. При цьому проводка буде захищена від пилу, вологи або навмисного перерізання. З боксом DH-PFA134 можна розташувати відеокамеру на стовпі, колоні або рівній поверхні, навіть у тих місцях, де не був передбачений прямий монтаж.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 260 |
| Тип | Боксі для монтажу |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Максимальне навантаження 1 кг, Кріплення M20 (G1/2"), Матеріал SECC, Алюміній, Робоча температура -40 °C ~ +60 °C, Робоча вологість 0 ~ 90% RH, Гарантія 12 місяців, Країна виробник Китай |
| Керування | — |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення | M20 (G1/2") |
| Матеріал корпусу | SECC, Алюміній |
| Навантаження | 1 кг |
| Особливості | компактний, захищає проводку від пилу та вологи, захищає від навмисного перерізання |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Провідні інтерфейси | LAN |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ø 90 / 35 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 90 х 90 х 35 |
| Розміри, мм | Ø 90 / 35 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | ME1200/1400/2802B, HFW1000/1100/1200/1220/1230/1320/1400/1431/1435/1500SL/1531/4231/4431 |
| Сумісність | — |
| Тип установки | Зовнішній |
| Тип пристрою | Коробка розподільна |
| Тип під'єднання | Дротові |
- Ціна: 428 ₴

