
Датчик руху мікрохвильовий Trinix TRX-1B/4M (25-00121)
733 ₴
- В наявності
- Код: 25-00121
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильовий датчик руху для автоматичного відчинення дверей; зона виявлення до 4х2 метрів (за висоти встановлення 2.2 м), кут встановлення 0-90°; робоча частота 24.125 ГГц; режим виявлення: одностороннє на наближення; релейний вихід COM/NO (12-24 В до 2 А); можливість налаштування чутливості та напрямку антени; живлення AC/DC 12-24 В; довжина комплектного кабелю 2.5 м; висота встановлення до 2.2 м; матеріал корпусу ABS-пластик; клас захисту IP54; робоча температура -20°C~+55°C; 120 / 80 / 50 мм; вага 90 г
Мікрохвильовий датчик руху Trinix TRX-1B/4M призначений для систем автоматичного відчинення дверей. Має зону виявлення до 4х2 метрів та працює на частоті 24.125 ГГц.
Застосування
Датчик забезпечує виявлення руху людей, що наближаються до автоматичних дверей, для подальшої передачі сигналу на відчинення. Завдяки односторонньому режиму виявлення (тільки на наближення), запобігає зайвому спрацюванню дверей, коли людина вже відходить від дверного проходу.
Ключові властивості та можливості
- Зона виявлення становить до 4 м (ширина) та 2 м (глибина) за висоти встановлення 2.2 м.
- Режим виявлення: одностороннє виявлення руху на наближення та екранування сигналу віддалення.
- Робоча частота пристрою 24.125 ГГц.
- Релейний вихідний сигнал: COM / NO (реле 12-24 В до 2 А).
- Можливість гнучкого налаштування напрямку виявлення антени у чотирьох напрямках: вгору, вниз, ліворуч та праворуч. За замовчуванням кут нахилу антени складає 45°.
- Наявність потенціометра для точного регулювання чутливості та дальності виявлення.
- Живлення AC/DC 12–24 В ±10% (50–60 Гц).
- Світлодіодна індикація стану: блимає при подачі живлення та світиться постійно у разі виявлення руху.
- Міцний корпус з ABS-пластику з класом захисту IP54, габаритні розміри: 120 / 80 / 50 мм.
- До комплекту входить кабель підключення довжиною 2.5 м.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 90 |
| Вертикальний кут детектування | 0-90 |
| Висота монтажу | 2.2 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Горизонтальний кут детектування | 0-90 |
| Дальність детектування (поріг спрацьовування) | 4x2 |
| Дальність виявлення | 4x2 м |
| Діапазон робочих температур | -25°C ~ +55 |
| Додаткові характеристики | Світлодіодна індикація, ABS-пластик корпусу, Релейний вихід COM/NO (12–24 В до 2 А), Потенціометр для налаштування чутливості, Регульований напрямок антени |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC/DC 12-24 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Колір | Сріблястий |
| Комплект постачання | Кабель підключення 2.5 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість променів | 1 |
| Максимальна потужність під'єднаного навантаження | 12–24 В до 2 |
| Максимальна потужність під'єднуваного навантаження | 12–24 В до 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Місце монтажу | Настінний |
| Об'єкт детекції | Рух |
| Площа покриття | 4x2 |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | AC/DC 12–24 В ± 10% (50-60 Гц) |
| Робоча температура | -25°C ~ +55°C |
| Робоча частота | 24.125 ГГц |
| Розміри | 120 х 80 х 50 |
| Розміри, мм | 120 / 80 / 50 |
| Світлова індикація | Світлодіодна |
| Сенсори | Мікрохвильовий |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | Дротові |
| Тип бар'єра | Дротовий |
| Тип датчика | Руху |
| Тип контакту | Нормально-розімкнений |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип пристрою | Датчик руху |
| Тип сенсора | Мікрохвильовий |
| Частота передавання | 24.125 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 733 ₴








