
HDTVI-відеореєстратор 4-канальний 6Mp + 2 IP-канали Hikvision iDS-7104HQHI-M1/S(E) (99-00016649)
4 230 ₴
- Немає в наявності
- Код: 99-00016649
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
HDTVI-відеореєстратор 4-канальний гібридний HDCVI / AHD / TVI / CVBS + 2 канали IP (4 BNC-порти / 6 віртуальних IP-каналів); підтримка роздільної здатності 6MP Lite / 5MP / 4MP / 1080p / 720p у форматі H.265 Pro+ / H.265 Pro / H.265 / H.264+ / H.264; вхідний потік 72 Мбіт/с; відеовихід: HDMI x1 1920x1080, VGA x1 1920x1080; підтримка відеоаналітики; мережа: RJ45 100 Mbps x1; ONVIF; інтерфейси: USB 2.0 x2; 1 аудіовхід та 1 аудіовихід; HDD: SATA x1, до 10 ТБ; живлення DC12V/1.5A; розміри 200 / 200 / 45 мм; вага 1 кг
HDTVI-відеореєстратор 4-канальний гібридний HDCVI / AHD / TVI / CVBS + 2 канали IP (4 BNC-порти / 6 віртуальних IP-каналів); підтримка роздільної здатності 6MP Lite / 5MP / 4MP / 1080p / 720p у форматі H.265 Pro+ / H.265 Pro / H.265 / H.264+ / H.264; вхідний потік 72 Мбіт/с; відеовихід: HDMI x1 1920x1080, VGA x1 1920x1080; підтримка відеоаналітики; мережа: RJ45 100 Mbps x1; ONVIF; інтерфейси: USB 2.0 x2; 1 аудіовхід та 1 аудіовихід; HDD: SATA x1, до 10 ТБ; живлення DC12V/1.5A; розміри 200 / 200 / 45 мм; вага 1 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Виявлення облич, Виявлення руху, Захист периметра, Класифікація цілей |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Інтерфейси | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 100 |
| Аудіовиходи | 1 |
| Аудіовходи | 1 |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 2.6 |
| Тип | Speed Dome |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеовихід | HDMI, VGA |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Розпізнавання облич, SMD, Перетин лінії, Вторгнення в зону, Класифікація цілей, PoE+ |
| Діапазон робочих температур | -40°C~+65 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | Віддалений доступ |
| Колір | Білий |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 30.4°-1.9 |
| Кут огляду по горизонталі | 53.1°-3.4 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Кількість каналів BNC | 4 |
| Кількість каналів IP | 6 |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 512 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Нахил | -15°-90 |
| Нічна зйомка | Да |
| Обсяг пам'яті | до 10 ТБ |
| Оптичний зум | 25x |
| Особливості | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0°-360 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE+ |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність відео | 3840х2160 |
| Роздільна здатність запису | 6 Мп |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп |
| Розмір матриці | 1/2.8″ |
| Розміри | 160 х 160 х 270 |
| Розміри, мм | 200 / 200 / 45 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Зовнішній |
| Тип відеореєстратора | Гібридний |
| Тип відеосигналу | Аналоговий, Цифровий |
| Тип пристрою | HDTVI-відеореєстратор |
| Фокусна відстань | 5-125 |
| Формат відео | H.265+, H.265, H.264+, H.264, H.264B, H.264M, H.264H |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота запису | 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 230 ₴

