
IP PTZ-відеокамера 4Mp Hikvision DS-2DE4425IW-DE(T5) f=4.8-120mm 25x (99-00007573)
24 975 ₴
- Немає в наявності
- Код: 99-00007573
4Mp IP PTZ-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення, входу/виходу з регіону, залишених/зниклих предметів, аудіо винятків, захоплення обличчя; захист периметру; класифікація цілей); матриця 1/2.8" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 4MP (2560x1440@25 к/с); моторизований об’єктив f=4.8-120 мм (25x оптичний зум); панорамування 360°, нахил -15°-90°, швидкість повороту до 80°/с, нахилу до 80°/с; кут огляду горизонтальний 55°-2.4°; ІЧ-підсвічування до 100 м; відеокомпресія H.264/H.265/H.264+/H.265+; світлочутливість 0.005 Люкс@F1.6 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 3 відеопотоки; аудіо: 1 вхід / 1 вихід; тривожні: 1 вхід / 1 вихід; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK, ISUP; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3at), споживання до 18 Вт; клас захисту IP66; робоча температура -30°C~+65°C; корпус алюміній; габарити Ø165 / 290 мм; вага 2 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 8 зон для шкірного каналу |
| Smart-функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Захоплення облич |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/ 1 вих |
| Вага | 2 кг |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Клас захисту | IP66 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Г: 55° - 2.4°; В: 33° - 1.4°; Д: 61.5° -2.8° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-360° / -15°-90° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS, (ANR), microSD до 256 Гб |
| Оптичний зум | 25x |
| Основні функції обробки | 24 зони маскування, полігонна зона, мозаїчна маска, налаштування кольору маски |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Підтримує |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 18 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, HikCentral Pro, Hik-Connect |
| Підтримка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Підтримка браузерів | Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Safari 11+, IE11 |
| Режими роботи PTZ | Попереднє встановлення, сканування шаблонів, сканування патрулів, автоматичне сканування, сканування |
| Робоча температура | -30 °C ~ +65 °C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Ø 165 / 290 мм |
| Розміри, мм | Ø 165 / 290 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ISAPI, ISUP, ONVIF, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Фокусна відстань | 4.8-120 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | поворот/нахил: 80°/с |
| Швидкість затвора | 1 - 1/30 000 с |
| Швидкість ручного керування | поворот/нахил: 0.1° - 80°/с |
- Ціна: 24 975 ₴

