
HTDVI-відеокамера 5Mp Hikvision DS-2CE76H0T-ITMFS Black (AVINET) f=2.8mm з мікрофоном (99-00016647)
1 877 ₴
- В наявності
- Код: 99-00016647
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
5MP зовнішня купольна HDTVI відеокамера; підтримка форматів TVI / AHD / CVI / CVBS; матриця 5 МП CMOS; роздільна здатність 5МП (2560x1944@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 85.5°; ІЧ-підсвічування до 30 м; світлочутливість 0.01 Люкс@F2.0 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; вбудований мікрофон; 2D DNR, DWDR; живлення DC 12 В, споживання 4 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал; габарити 82.6 / 90 / 79.3 мм; вага 290 г
5MP зовнішня купольна HDTVI відеокамера; підтримка форматів TVI / AHD / CVI / CVBS; матриця 5 МП CMOS; роздільна здатність 5МП (2560x1944@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 85.5°; ІЧ-підсвічування до 30 м; світлочутливість 0.01 Люкс@F2.0 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; вбудований мікрофон; 2D DNR, DWDR; живлення DC 12 В, споживання 4 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал; габарити 82.6 / 90 / 79.3 мм; вага 290 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 290 |
| Тип | Купольні |
| Виробник і тип матриці | 5 МП CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | 2D DNR, DWDR, Підтримка форматів TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Діапазон робочих температур | -40 °C ~ +60 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування | — |
| Клас захисту | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 63.7 |
| Кут огляду по горизонталі | 85.5 |
| Кути огляду | Г: 85.5°, В: 63.7°, Д: 110.7° |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Мікрофон | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Люкс@F2.0 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Розмір матриці | — |
| Розміри | 82.6 х 90.0 х 79.3 |
| Розміри, мм | 82.6 / 90 / 79.3 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 877 ₴

