
IP-відеокамера з WiFi 2Mp Ezviz CB2 (1080P,WH cs-cb2) f=4mm з мікрофоном, з акумулятором (99-00016117)
4 950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 99-00016117
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
2Mp акумуляторна IP-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (виявлення людини); матриця 1/2.8" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@15 к/с); фіксований об’єктив f=4 мм; кут огляду горизонтальний 46°; ІЧ-підсвічування до 5 м; відеокомпресія H.264/H.265; світлочутливість 0.1 Люкс; вбудований мікрофон та динамік; вбудований PIR-датчик; мережа Wi-Fi; microSD до 512 ГБ; живлення DC 5 В/1 А, акумулятор 2000 мА·год; споживання до 5 Вт; робоча температура -10°C~+45°C; корпус пластик, магнітна основа; габарити 50.5 / 39.1 / 39.1 мм; вага 87 г
2Mp акумуляторна IP-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (виявлення людини); матриця 1/2.8" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@15 к/с); фіксований об’єктив f=4 мм; кут огляду горизонтальний 46°; ІЧ-підсвічування до 5 м; відеокомпресія H.264/H.265; світлочутливість 0.1 Люкс; вбудований мікрофон та динамік; вбудований PIR-датчик; мережа Wi-Fi; microSD до 512 ГБ; живлення DC 5 В/1 А, акумулятор 2000 мА·год; споживання до 5 Вт; робоча температура -10°C~+45°C; корпус пластик, магнітна основа; габарити 50.5 / 39.1 / 39.1 мм; вага 87 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Виявлення людини, Виявлення руху |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 5 |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Вага | 87 |
| Тип | Кубічні |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 5 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Вбудований мікрофон, Динамік, PIR-датчик, Магнітна основа, Виявлення людини, Виявлення руху |
| Діапазон робочих температур | -10 °C ~ +45 |
| Живлення | Від мережі, Від акумулятора |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея, DC 5 В |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Комплектація | Акумуляторна батарея |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 85 |
| Кут огляду по горизонталі | 46 |
| Кути огляду | Д: 100°, В: 85°, Г: 46° |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 512 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особливості | Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 5 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 Мп |
| Розмір матриці | 1/2.8″ |
| Розміри | 50.5 х 39.1 х 39.1 |
| Розміри, мм | 50.5 / 39.1 / 39.1 |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 4 |
| Формат відео | H.264, H.265 |
| Частота запису | 15 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 950 ₴

