
IP-відеокамера з WiFi 3Mp IMOU Bullet 3 (IPC-S3EP-3M0WE) f=2.8mm, ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00017428)
2 835 ₴
- В наявності
- Код: 99-00017428
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3Mp IP-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (виявлення руху, класифікація цілей); матриця 3MP CMOS; роздільна здатність 3MP (2304x1296@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 104°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265; вбудований мікрофон та динамік, аудіовізуальна сигналізація; мережа Wi-Fi 6, RJ45 10/100M; ONVIF; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/1 А, споживання до 12 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+50°C; габарити 147.7 / 74.2 / 75.6 мм; вага 290 г
3Mp IP-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (виявлення руху, класифікація цілей); матриця 3MP CMOS; роздільна здатність 3MP (2304x1296@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 104°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265; вбудований мікрофон та динамік, аудіовізуальна сигналізація; мережа Wi-Fi 6, RJ45 10/100M; ONVIF; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/1 А, споживання до 12 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+50°C; габарити 147.7 / 74.2 / 75.6 мм; вага 290 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Виявлення руху, Класифікація цілей |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси | Wi-Fi, RJ-45, 10/100BASE-TX Ethernet |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Вага | 290 |
| Тип | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | 3 MP CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Виявлення руху, Класифікація цілей, Аудіовізуальна сигналізація |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +50 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Клас захисту | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 55 |
| Кут огляду по горизонталі | 104 |
| Кути огляду | Г: 104°, В: 55°, Д: 124° |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 512 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Матриця | 3 MP CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особливості | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність | 3 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2304x1296 |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп |
| Розмір матриці | — |
| Розміри | 147.7 х 74.2 х 75.6 |
| Розміри, мм | 147.7 / 74.2 / 75.6 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED, ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 |
| Формат відео | H.264, H.265 |
| Цифровий зум | 8x |
| Частота запису | 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 835 ₴

