
IP PTZ-відеокамера з WiFi 3Mp IMOU Ranger Mini (IPC-K2MP-3H1WE) f=3.6mm, з мікрофоном (99-00024394)
999 ₴
- В наявності
- Код: 99-00024394
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3Mp IP PTZ-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (виявлення руху, людини, смарттрекінг); матриця 1/3" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 3MP (2304x1296@20 к/с); фіксований об’єктив f=3.6 мм; кути повороту 355°, нахилу -5°50°; кут огляду горизонтальний 66°; ІЧ-підсвічування до 10 м; відеокомпресія H.264/H.265; вбудований мікрофон та динамік; мережа Wi-Fi, RJ45 10/100M; microSD до 512 ГБ; живлення DC 5 В/1 А, споживання до 4.2 Вт; робоча температура -10°C+45°C; габарити 95 / 96 / 109.2 мм; вага 200 г
3Mp IP PTZ-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (виявлення руху, людини, смарттрекінг); матриця 1/3" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 3MP (2304x1296@20 к/с); фіксований об’єктив f=3.6 мм; кути повороту 355°, нахилу -5°50°; кут огляду горизонтальний 66°; ІЧ-підсвічування до 10 м; відеокомпресія H.264/H.265; вбудований мікрофон та динамік; мережа Wi-Fi, RJ45 10/100M; microSD до 512 ГБ; живлення DC 5 В/1 А, споживання до 4.2 Вт; робоча температура -10°C+45°C; габарити 95 / 96 / 109.2 мм; вага 200 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Виявлення людини, Виявлення руху, Смарттрекінг |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси | Wi-Fi, RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 10 |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Вага | 200 |
| Тип | Speed Dome |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Виявлення руху, Виявлення людини, Смарттрекінг, Вбудований мікрофон, Динамік |
| Діапазон робочих температур | -10 °C ~ +45 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Зовнішній вигляд | PTZ (mini) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 36 |
| Кут огляду по горизонталі | 66 |
| Кути огляду | Г: 66°; В: 36°; Д: 79° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-355° / -5°-50° |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 512 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Нахил | -5°-50 |
| Нічна зйомка | Да |
| Особливості | Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0°-355 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 4.2 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Робоча напруга | DC 5 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Роздільна здатність | 3 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2304x1296 |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри | 95.0 х 96.0 х 109.2 |
| Розміри, мм | 95 / 96 / 109.2 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 3.6 |
| Формат відео | H.264, H.265 |
| Цифровий зум | 8x |
| Частота запису | 20 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴

