
Джерело безперебійного живлення Mini UPS SKE SIRIUS 45W 30000mAh 5V/9V/12V/24V/PoE, LiFePO4 2*15Ah, для роутера та оптичного
4 495 ₴
- В наявності
- Код: 42-00250
Мініатюрне джерело безперебійного живлення SKE SIRIUS 45W 30000mAh з 2 вбудованими акумуляторними батареями LiFePO4 ємністю 15000 мА·год (загальна ємність 30000 мА·год), вихідні інтерфейси USB/DC x2, Type-C x2, DC x5, Passive PoE, вихідна напруга 5 В + 9 В + 12 В + 24 В (Passive PoE), вихідна напруга/струм кожного виходу: USB1-2/DC1-2: 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А; Type-C1-2: 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А; DC3-4: 9В/2А; DC5-7: 12В/3.75А; Passive PoE: 24В/1А, максимальна вихідна потужність 45 Вт, вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц та PV-вхід для сонячної панелі 18 Вт (9-22 В).
Час розряду 7 годин (модель тестувалася струмом розряду 1 А, потужність 12.6 Вт), час заряду до 100% без навантаження – 2 год 20 хв, час заряду до 100% з навантаженням 12.6 Вт – 3 год 20 хв.
У комплекті: мережевий кабель живлення 220В для мініДБЖ довжиною 83 см; розгалужувач живлення DC-2 DC 5*2.5 довжиною 110 см з роз'ємами; розгалужувач живлення DC-2 DC 5*2.5/ DC 3.5*1.35 довжиною 110 см з роз'ємами.
Порт PoE має пасивний вихід, тобто на виході порту завжди присутня напруга 24 В. Підключене обладнання, яке не підтримує PoE, може вийти з ладу (ПК, ноутбуки, комутатори, роутери та ін.).
Застосування
ДБЖ постійного струму SKE SIRIUS 45W 30000mAh дозволяє живити обладнання під час відключення електроенергії. Забезпечує живлення і безперебійну роботу таких пристроїв як роутер, оптичний термінал, модем, відеокамери, LED-освітлення. Можна використовувати як повербанк завдяки наявності USB-портів.
Миттєве перемикання на вбудовану акумуляторну батарею дозволить працювати в інтернеті без переривання зв’язку під час вимкнення електроенергії.
Ключові властивості
- Вбудовані 2 LiFePO4 акумуляторні батареї ємністю 15000 мА·год (загальна ємність 30000 мА·год).
- Вихідні інтерфейси USB/DC x2, Type-C x2, DC x5, Passive PoE, вихідна напруга 5 В + 9 В + 12 В + 24 В (Passive PoE). Вихідна напруга та струм кожного виходу: USB1-2/DC1-2: 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А; Type-C1-2: 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А; DC3-4: 9В/2А; DC5-7: 12В/3.75А; Passive PoE: 24В/1А.
- Максимальна вихідна потужність 45 Вт.
- Час розряду-заряду:
- час розряду 7 год (модель тестувалася струмом розряду 1 А, потужність 12.6 Вт);
- час заряду до 100% – 2 год 20 хв без навантаження;
- час заряду до 100% – 3 год 20 хв з навантаженням 12.6 Вт.
- Вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц та PV-вхід для підключення сонячної панелі 18 Вт (9-22 В).
- Система захисту від перезарядження, перерозрядження, короткого замикання.
- Індикатор рівня заряду батареї та статусу роботи пристрою.
- Компактний пристрій з розмірами 211 / 130 / 85 мм та вагою 1570 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKE |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Колір | Білий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 30 |
| Інтерфейси | 2 х USB Type-A, 1 х USB Type-C, DC, LAN |
| Акумулятор | Вбудований |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Вага | 1.57 |
| Вихідна напруга | 5 В, 9 В, 12 В, 24 |
| Вихідний інтерфейс | DC (12 В), DC (5 В), DC (9 В), PoE (24 В) passive, USB Type A, USB Type C |
| Вхідна напруга | 100-240 В, 9-22 В (сонячна панель) |
| Вхідна потужність | 18 |
| Вхідна частота | 50-60 |
| Габарити | 211 х 130 х 85 |
| Габарити (Д x Ш x В) | 211 х 130 х 85 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю | 0.82, 1.1 |
| Додаткові функції | PV-вхід для сонячної панелі, Passive PoE, Індикатор рівня заряду, Миттєве перемикання на батарею, Можливість використовувати як повербанк |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 100-240 |
| Застосування ДБЖ | Оптичний термінал, Роутер |
| Захист | Захист від перезарядки, Від короткого замикання, Від перевантаження |
| Комплектація | Мережевий кабель живлення 220В 83 см; розгалужувач DC-2 DC 5*2.5 110 см; розгалужувач DC-2 DC 5*2.5/ DC 3.5*1.35 110 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | — |
| Кількість IEC розеток | — |
| Кількість мультистандартних розеток | — |
| Кількість розеток | 12 |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга акумулятора | 12.6 |
| Номінальна потужність | 45 |
| Особливості | З дисплеєм |
| Потужність | 40 |
| Призначення | Для роутера |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 |
| Розміри | 211 / 130 / 85 мм |
| Розміри, мм | 211 / 130 / 85 |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
| Тип батареї | 3.2 |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип використовуваної батареї | LiFePO4 |
| Тип захисту | Від короткого замикання, Від перевантаження, Від розряду/перезаряду акумуляторної батареї |
| Тип монтажа | Настільні |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Форма вихідної напруги | — |
| Час заряду батарей | 2 год 20 хв (без навантаження), 3 год 20 хв (з навантаженням) |
| Час перемикання на батарею | Миттєве |
| Час роботи в разі половинного навантаження | 7 годин |
| Час роботи за повного навантаження | 7 |
- Ціна: 4 495 ₴










