
IP PTZ-відеокамера з WiFi 5Mp Ezviz E6 (5W2F,4mm cs-e6) f=4mm з мікрофоном (99-00016596)
4 950 ₴
- В наявності
- Код: 99-00016596
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
5Mp IP PTZ-відеокамера з WiFi 2.4ГГц/5 ГГц та функціями аналітики (виявлення: людини, тварин; розпізнавання: жестів, голосової активності, гавкання/нявкання; смарттрекінг); матриця 1/2.7" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 5МП (2880x1620@25 к/с); фіксований об’єктив f=4 мм; кути повороту 350°, нахилу 75°; кут огляду горизонтальний 87°; ІЧ-підсвічування до 10 м; відеокомпресія H.264/H.265; світлочутливість 0.51 Люкс@F2.0 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; вбудований мікрофон та динамік; мережа Wi-Fi (2.4/5 ГГц), RJ45 10/100M; працює з Apple HomeKit; microSD до 512 ГБ; живлення DC 5 В/2 А, споживання до 8 Вт; робоча температура -10°C~+45°C; габарити 95.8 / 95.8 / 90.6 мм; вага 252 г
5Mp IP PTZ-відеокамера з WiFi 2.4ГГц/5 ГГц та функціями аналітики (виявлення: людини, тварин; розпізнавання: жестів, голосової активності, гавкання/нявкання; смарттрекінг); матриця 1/2.7" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 5МП (2880x1620@25 к/с); фіксований об’єктив f=4 мм; кути повороту 350°, нахилу 75°; кут огляду горизонтальний 87°; ІЧ-підсвічування до 10 м; відеокомпресія H.264/H.265; світлочутливість 0.51 Люкс@F2.0 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; вбудований мікрофон та динамік; мережа Wi-Fi (2.4/5 ГГц), RJ45 10/100M; працює з Apple HomeKit; microSD до 512 ГБ; живлення DC 5 В/2 А, споживання до 8 Вт; робоча температура -10°C~+45°C; габарити 95.8 / 95.8 / 90.6 мм; вага 252 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Виявлення людини, Виявлення тварини, Смарттрекінг |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Wi-Fi |
| Інфрачервона підсвітка | до 10 |
| Бездротовий стандарт | 2.4 ГГц, Wi-Fi |
| Вага | 252 |
| Тип | Speed Dome |
| Виробник і тип матриці | Ezviz, 1/2.7" Progressive Scan CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Виявлення людини, Виявлення тварини, Розпізнавання жестів, Розпізнавання голосової активності, Розпізнавання гавкання/нявкання, Смарттрекінг |
| Діапазон робочих температур | -10°C~+45 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Зовнішній вигляд | PTZ (mini) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Колір | Сріблястий чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 48 |
| Кут огляду по горизонталі | 87 |
| Кути огляду | Г: 87°; В: 48°; Д: 103° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-350° / 0°-75° |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 512 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Нахил | 0°-75 |
| Нічна зйомка | Да |
| Особливості | Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0°-350 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Підтримка мобільного застосунку | Apple HomeKit |
| Робоча напруга | DC 5 В/2 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2880x1620 |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп |
| Розмір матриці | 1/2.7″ |
| Розміри | 95.8 х 95.8 х 90.6 |
| Розміри, мм | 95.8 / 95.8 / 90.6 |
| Світлочутливість | 0.51 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | Apple HomeKit |
| Тип | Бездротові, Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 4 |
| Формат відео | H.264, H.265 |
| Частота бездротових датчиків | 2400 |
| Частота запису | 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 950 ₴

