
IP PTZ-відеокамера з WiFi 5Mp Ezviz H8c Pro (3K) (cs-h8c) f=4mm, ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00020514)
4 275 ₴
- В наявності
- Код: 99-00020514
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
5Mp IP PTZ-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (виявлення: людини, транспортних засобів; смарттрекінг з автоматичним зумом, активний захист із сиреною та стробоскопом); матриця 1/2.7" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 5МП (2880x1620@25 к/с); фіксований об’єктив f=4 мм; панорамування 350°, нахил 80°; кут огляду горизонтальний 91°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м (кольорове нічне бачення до 20 м); відеокомпресія H.264/H.265; світлочутливість 0.5 Люкс@F1.6 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; вбудований мікрофон та динамік; мережа Wi-Fi, RJ45 10/100M; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/1 А, споживання до 12 Вт; робоча температура -30°C~+50°C; всепогодний дизайн; габарити 100 / 136 / 140 мм; вага 539 г
5Mp IP PTZ-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (виявлення: людини, транспортних засобів; смарттрекінг з автоматичним зумом, активний захист із сиреною та стробоскопом); матриця 1/2.7" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 5МП (2880x1620@25 к/с); фіксований об’єктив f=4 мм; панорамування 350°, нахил 80°; кут огляду горизонтальний 91°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м (кольорове нічне бачення до 20 м); відеокомпресія H.264/H.265; світлочутливість 0.5 Люкс@F1.6 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; вбудований мікрофон та динамік; мережа Wi-Fi, RJ45 10/100M; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/1 А, споживання до 12 Вт; робоча температура -30°C~+50°C; всепогодний дизайн; габарити 100 / 136 / 140 мм; вага 539 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Виявлення людини, Виявлення транспортних засобів, Смарттрекінг |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси | Wi-Fi, RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Вага | 539 |
| Тип | Speed Dome |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Виявлення людини, Виявлення транспортних засобів, Смарттрекінг, Активний захист (сирена, стробоскоп), Вбудований мікрофон, Динамік |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +50 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | PTZ (mini) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 48 |
| Кут огляду по горизонталі | 91 |
| Кути огляду | Г: 91°; В: 48°; Д: 108° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-350° / 0°-80° |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 512 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Нахил | 0°-80 |
| Нічна зйомка | Да |
| Особливості | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0°-350 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2880x1620 |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп |
| Розмір матриці | 1/2.7″ |
| Розміри | 100 х 136 х 140 |
| Розміри, мм | 100 / 136 / 140 |
| Світлочутливість | 0.5 Люкса |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED, ІЧ |
| Фокусна відстань | 4 |
| Формат відео | H.264, H.265 |
| Цифровий зум | Автоматичний зум |
| Частота запису | 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 275 ₴

