
IP-відеокамера з Wi-Fi 2Mp Ezviz H3C (1080P, 2.8мм cs-h3c) f=2.8mm з мікрофоном (99-00015283)
3 150 ₴
- В наявності
- Код: 99-00015283
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2Mp IP-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (виявлення людини); матриця 1/2.7" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 2МП (1920x1080@30 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 100°; ІЧ-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265; світлочутливість 0.01 Люкс@F2.0 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; вбудований мікрофон; мережа Wi-Fi, RJ45 10/100M; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/1 А, споживання до 6 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+50°C; корпус пластик; габарити 72 / 72 / 157 мм; вага 250 г
2Mp IP-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (виявлення людини); матриця 1/2.7" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 2МП (1920x1080@30 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 100°; ІЧ-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265; світлочутливість 0.01 Люкс@F2.0 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; вбудований мікрофон; мережа Wi-Fi, RJ45 10/100M; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/1 А, споживання до 6 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+50°C; корпус пластик; габарити 72 / 72 / 157 мм; вага 250 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Виявлення людини, Виявлення руху |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси | Wi-Fi, RJ-45, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Вага | 250 |
| Тип | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | Виявлення людини, Виявлення руху, Вбудований мікрофон |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +50 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Клас захисту | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут огляду по горизонталі | 100 |
| Кути огляду | Г: 100°; Д: 125° |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 512 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Монофокальний |
| Особливості | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 В / 1 |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 Мп |
| Розмір матриці | 1/2.7″ |
| Розміри | 72 х 72 х 157 |
| Розміри, мм | 72 / 72 / 157 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | EZVIZ App |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 |
| Формат відео | H.264, H.265 |
| Частота запису | 30 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 150 ₴

