
HTDVI-відеокамера 5Mp Hikvision DS-2CE16H0T-ITPF (C) f=2.8mm (99-00014950)
1 575 ₴
- В наявності
- Код: 99-00014950
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
5Mp зовнішня циліндрична HDTVI відеокамера; підтримка форматів TVI / AHD / CVI / CVBS; матриця 5 МП CMOS; роздільна здатність 5МП (2560x1944@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 85°; ІЧ-підсвічування до 25 м; світлочутливість 0.01 Люкс@F1.2 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; 2D DNR, DWDR, BLC, HLC; живлення DC 12 В, споживання 4.5 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус пластик; габарити 61 / 58 / 139 мм; вага 147 г
5Mp зовнішня циліндрична HDTVI відеокамера; підтримка форматів TVI / AHD / CVI / CVBS; матриця 5 МП CMOS; роздільна здатність 5МП (2560x1944@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 85°; ІЧ-підсвічування до 25 м; світлочутливість 0.01 Люкс@F1.2 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; 2D DNR, DWDR, BLC, HLC; живлення DC 12 В, споживання 4.5 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус пластик; габарити 61 / 58 / 139 мм; вага 147 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інфрачервона підсвітка | до 25 |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 147 |
| Тип | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | 5 МП CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Додаткові характеристики | 2D DNR, DWDR, BLC, HLC; Підтримка TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Діапазон робочих температур | -40°C~+60 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Керування | — |
| Клас захисту | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 63 |
| Кут огляду по горизонталі | 85 |
| Кути огляду | Г: 85°, В: 63°, Д:110° |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Люкс@F1.2 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 4.5 Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Розмір матриці | — |
| Розміри | 61 х 58 х 139 |
| Розміри, мм | 61 / 58 / 139 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Зовнішній |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 575 ₴

