
IP-відеореєстратор 8-канальний 6Mp Hikvision DS-7108NI-Q1/8P(D) з 8 портами PoE (99-00017762)
7 830 ₴
- В наявності
- Код: 99-00017762
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8-канальний мережевий відеореєстратор з 8 портами PoE; підтримка роздільної здатності 6MP / 4MP / 3MP / 1080P / 720P у форматі H265+ / H.265 / H.264+ / H.264; вхідний потік 60Mbps; відеоаналітика: виявлення перетину лінії, вторгнення у зону; відеовихід: HDMI x1 1920x1080, VGA x1 1920x1080; декодування: макс. 4 канали х 1080р; мережа: RJ45 10/100Mbps x 1; 8 PoE-портів IEEE 802.3 af/at загальною потужністю 72 Вт; інтерфейси: USB 2.0 x2; HDD: SATA x1, 6TB; живлення DC48V/1A, споживання 10 Вт; розміри 285 / 210 / 48 мм; вага 1 кг
8-канальний мережевий відеореєстратор з 8 портами PoE; підтримка роздільної здатності 6MP / 4MP / 3MP / 1080P / 720P у форматі H265+ / H.265 / H.264+ / H.264; вхідний потік 60Mbps; відеоаналітика: виявлення перетину лінії, вторгнення у зону; відеовихід: HDMI x1 1920x1080, VGA x1 1920x1080; декодування: макс. 4 канали х 1080р; мережа: RJ45 10/100Mbps x 1; 8 PoE-портів IEEE 802.3 af/at загальною потужністю 72 Вт; інтерфейси: USB 2.0 x2; HDD: SATA x1, 6TB; живлення DC48V/1A, споживання 10 Вт; розміри 285 / 210 / 48 мм; вага 1 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart-функції | Аналітика за рахунок NVR, Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Інтерфейси | RJ45 x1 (100 Mb) |
| Бездротовий стандарт | — |
| Відеовиходи | 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Відеовихід | HDMI, VGA |
| Відеовходи BNC | — |
| Відеовходи SDI | — |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | 8 PoE-портів, H.264/H.264+/H.265/H.265+, Аналітика (виявлення перетину лінії, вторгнення), USB 2.0 x2, HDD SATA x1 (6 ТБ), DC48V/1A, Споживання 10 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 48 В |
| Канали записи в реальному часі | 8 |
| Керування | Через мережу |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість PoE-портів | 8 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Обсяг пам'яті | до 6 ТБ |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Порти LAN (RJ-45) | 1 |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Провідні інтерфейси | RJ45, USB |
| Підтримуваний HDD | 6 ТБ |
| Робоча напруга | DC48V/1 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 |
| Роздільна здатність відео | 3072x2048, 2560х1440, 2304x1296, 1920х1080, 1280х720 |
| Роздільна здатність запису | 4 Мп |
| Розміри | 285 х 210 х 48 |
| Розміри, мм | 285 / 210 / 48 |
| Різновид | NVR |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип установки | — |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип інтерфейсу | IP |
| Формат відео | 1080p, 720p |
| Формат відеореєстратора | IP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 830 ₴

