
IP PTZ-відеокамера 8Mp Dahua DH-SD4E825GB-HNR-A-PV1 f=5-125mm, ІЧ+LED (99-00016841)
34 830 ₴
- В наявності
- Код: 99-00016841
8Mp IP PTZ-відеокамера з функціями аналітики (розпізнавання облич; виявлення: руху SMD, перетину лінії, вторгнення в зону; класифікація цілей); матриця 1/2.8″ CMOS; роздільна здатність 8MP (3840x2160@25 к/с); моторизований об’єктив f=5-125 мм; кути повороту 0°-360°, нахилу -15°-90°; кут огляду горизонтальний 53.1°-3.4°; ІЧ-підсвічування до 100 м, LED-підсвічування до 50 м; оптичний зум 25x; відеокомпресія Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264B / H.264M / H.264H; світлочутливість 0.005 Люкс@F1.6 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; 3 відеопотоки; 1 аудіовхід та 1 аудіовихід; 2 тривожні входи / 1 вихід; мережа RJ45 10/100 Base/T; ONVIF, CGI, SDK, P2P; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В / PoE+ (802.3at), споживання до 17 Вт; клас захисту IP66; робоча температура -40°C~+65°C; корпус метал; габарити 270 / Ø160 мм; вага 2.6 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart-функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей, Розумне виявлення руху (SMD) |
| Інтерфейси | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 100 |
| Аудіовиходи | 1 |
| Аудіовходи | 1 |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 2.6 |
| Тип | Speed Dome |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264B, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 100 м – ІЧ, 50 м – LED |
| Додаткові характеристики | Розпізнавання облич, Виявлення руху (SMD), Виявлення перетину лінії, Виявлення вторгнення в зону, Класифікація цілей |
| Діапазон робочих температур | -40°C~+65 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Клас захисту | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 30.4°-1.9 |
| Кут огляду по горизонталі | 53.1°-3.4 |
| Кути огляду | Г: 53.1°-3.4°; В: 30.4°-1.9°; Д: 59.3°-3.9° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-360° / -15°-90° |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 512 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Нахил | -15°-90 |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 25x |
| Особливості | Для вулиці, Можливість нічної зйомки, Розумна, Запис звуку |
| Поворот | 0°-360 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 17 Вт |
| Провідні інтерфейси | LAN, RJ45 |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE+ (802.3at) |
| Робоча температура | -40 °C ~ +65 °C |
| Роздільна здатність | 8 Мп |
| Роздільна здатність відео | 3840х2160 |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп |
| Розмір матриці | 1/2.8″ |
| Розміри | 160 х 160 х 270 |
| Розміри, мм | 270 / Ø 160 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED, ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 2/1 |
| Фокусна відстань | 5-125 |
| Формат відео | H.264, H.264B, H.264M, H.264H, H.265 |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота запису | 25 к/с |
- Ціна: 34 830 ₴


