
IP PTZ-відеокамера з WiFi 4Mp+4Mp Ezviz H90 Dual (CS-H90) f=2.8mm+6mm ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00024074)
5 192 ₴
- Немає в наявності
- Код: 99-00024074
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
4Mp+4Mp IP PTZ-відеокамера з WiFi, двома об’єктивами та функціями аналітики (виявлення людини та транспортних засобів, автотрекінг, активний захист із сиреною та стробоскопом); матриця 1/3" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 4МП+4МП (2880x1620@15 к/с); подвійний об’єктив f=2.8 мм та f=6 мм; кути огляду горизонтальні 96°/52°; панорамування 324°, нахил 90°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м (кольорове нічне бачення); відеокомпресія H.264/H.265; світлочутливість 0.5 Люкс@F1.6 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; вбудований мікрофон та динамік; мережа Wi-Fi, RJ45 10/100M; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/1.5 А, споживання до 18 Вт; клас захисту IP65; робоча температура -30°C~+50°C; габарити 224 / 135 / 136 мм; вага 723 г
4Mp+4Mp IP PTZ-відеокамера з WiFi, двома об’єктивами та функціями аналітики (виявлення людини та транспортних засобів, автотрекінг, активний захист із сиреною та стробоскопом); матриця 1/3" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 4МП+4МП (2880x1620@15 к/с); подвійний об’єктив f=2.8 мм та f=6 мм; кути огляду горизонтальні 96°/52°; панорамування 324°, нахил 90°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м (кольорове нічне бачення); відеокомпресія H.264/H.265; світлочутливість 0.5 Люкс@F1.6 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; вбудований мікрофон та динамік; мережа Wi-Fi, RJ45 10/100M; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/1.5 А, споживання до 18 Вт; клас захисту IP65; робоча температура -30°C~+50°C; габарити 224 / 135 / 136 мм; вага 723 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Виявлення людини, Виявлення транспортних засобів, Смарттрекінг |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Wi-Fi, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Вага | 723 |
| Тип | Speed Dome, Вуличні |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Виявлення людини, Виявлення транспортних засобів, Автотрекінг, Активний захист (сирена і стробоскоп) |
| Діапазон робочих температур | -30°C~+50 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Клас захисту | IP65 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 54°, 28 |
| Кут огляду по горизонталі | 96°, 52 |
| Кути огляду | 2.8 мм: В: 54°, Г: 96°, Д: 110°; 6 мм: В: 28°, Г: 52°, Д: 60° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-324° / 0°-90° |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 512 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS x2 |
| Мікрофон | Да |
| Нахил | 0°-90 |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 2.8 мм, 6 |
| Особливості | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0°-324 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 18 Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, RJ45 |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність | 4 МП x2 |
| Роздільна здатність відео | 2880x1620 |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри | 224 х 135 х 136 |
| Розміри, мм | 224 / 135 / 136 |
| Світлочутливість | 0.5 Люкса |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP65 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | EZVIZ App |
| Тип | Бездротові, Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED, ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм, 6 |
| Формат відео | H.264, H.265 |
| Частота запису | 15 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 192 ₴

