
IP-відеокамера 4Mp Hikvision DS-2CD2347G3-LI2UY Black ColorVu f=2.8mm, ІЧ+LED, з 2 мікрофонами (99-10025506)
9 900 ₴
- В наявності
- Код: 99-10025506
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення, входу/виходу з регіону, захоплення обличчя; класифікація цілей); матриця 1/1.8" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 4МП (2688x1520@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 111.1°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265/H.264+/H.265+; світлочутливість 0.0001 Люкс@F1.0 (AGC ON), 0 Люкс з підсвічуванням; 3 відеопотоки; 2 вбудовані мікрофони; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK, ISUP; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 11 Вт; клас захисту IP67, NEMA 4X; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал; габарити Ø138.3 / 115.4 мм; вага 750 г
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення, входу/виходу з регіону, захоплення обличчя; класифікація цілей); матриця 1/1.8" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 4МП (2688x1520@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 111.1°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265/H.264+/H.265+; світлочутливість 0.0001 Люкс@F1.0 (AGC ON), 0 Люкс з підсвічуванням; 3 відеопотоки; 2 вбудовані мікрофони; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK, ISUP; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 11 Вт; клас захисту IP67, NEMA 4X; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал; габарити Ø138.3 / 115.4 мм; вага 750 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart-функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Захоплення облич, Класифікація цілей |
| Інтерфейси | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 750 |
| Тип | Купольні |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | Виявлення перетину лінії, Виявлення вторгнення, Захоплення облич, Класифікація цілей, PoE, NEMA 4X |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +60 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Клас захисту | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 57.6 |
| Кут огляду по горизонталі | 111.1 |
| Кути огляду | Г: 111.1°, В: 57.6°, Д: 138.5° |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 512 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особливості | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 8.5 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE (802.3af) |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2688х1520 |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп |
| Розмір матриці | 1/1.8″ |
| Розміри | 138.3 х 138.3 х 115.4 |
| Розміри, мм | Ø 138.3 / 115.4 |
| Світлочутливість | 0.0001 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Зовнішній |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED, ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 |
| Формат відео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Частота запису | 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 900 ₴

