
Блок безперебійного живлення ББП50Л-12 (плата) 12V/3A (96-01005)
800 ₴
- В наявності
- Код: 96-01005
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плата джерела безперебійного живлення імпульсного з LED-індикацією; 1 канал навантаження; номінальна вихідна напруга 12 В (діапазон 10.5-13.8 В); номінальний вихідний струм 3 A; вхідна напруга 155-245 В; струм заряду акумуляторної батареї 0.7 А; захист від перенапругу, низької напруги, короткого замикання, переполюсування акумулятора; розміри 100 / 65 / 35 мм
Плата джерела безперебійного живлення імпульсного з LED-індикацією; 1 канал навантаження; номінальна вихідна напруга 12 В (діапазон 10.5-13.8 В); номінальний вихідний струм 3 A; вхідна напруга 155-245 В; струм заряду акумуляторної батареї 0.7 А; захист від перенапругу, низької напруги, короткого замикання, переполюсування акумулятора; розміри 100 / 65 / 35 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | — |
| Виробник | Україна |
| Тип | Плати розширення |
| Вихідний струм | 3 А |
| Вхідна напруга | 155-245 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | LED-індикація, захист від перенапруги, захист від низької напруги, захист від короткого замикання, захист від переполюсовування акумулятора, струм заряду 0.7 |
| Країна виробник товару | Україна |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Напруга | 12 |
| Особливості | — |
| Робоча температура | 0 °C ~ +45 |
| Розміри | 100 / 65 / 35 мм |
| Розміри (Д х Ш х В) | 100 х 65 х 35 |
| Розміри, мм | 100 / 65 / 35 |
| Тип АКБ | — |
| Тип блока живлення | Імпульсний |
| Тип виконання | Плата |
| Тип клем | — |
| Тип пристрою | Плата блоку безперебійного живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴

