Імпульсний блок живлення, вологозахищений; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 1.5 А, вихідна потужність 18 Вт; вхідна напруга 220 В; пластиковий корпус; монтаж в підрозетник; клас захисту IP66; розміри 43 / 40 / 27 мм; шнур DC 5.1/2.1 довжиною 40 см, шнур AC довжиною 38 см
Імпульсний блок живлення, вологозахищений; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 1.5 А, вихідна потужність 18 Вт; вхідна напруга 220 В; пластиковий корпус; монтаж в підрозетник; клас захисту IP66; розміри 43 / 40 / 27 мм; шнур DC 5.1/2.1 довжиною 40 см, шнур AC довжиною 38 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | — |
| Тип | — |
| Вихідний струм | 1.5 А |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Імпульсний, вологозахищений, вихідна потужність 18 Вт, пластиковий корпус, монтаж в підрозетник, клас захисту IP66, шнур DC 5.1/2.1 довжиною 40 см, шнур AC довжиною 38 см, колір Чорний, гарантія 12 місяців, Країна виробник Китай |
| Клас захисту | IP66 |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Блок живлення, шнур DC 5.1/2.1 40 см, шнур AC 38 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Напруга | 12 |
| Особливості | — |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 |
| Розміри | 43 / 40 / 27 мм |
| Розміри (Д х Ш х В) | 43 х 40 х 27 |
| Розміри, мм | 43 / 40 / 27 |
| Тип АКБ | — |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип клем | — |
| Тип пристрою | Блок живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


