Ретранслятор-посилювач радіосигналу для передавачів; збільшення дальності сигналу на 200 м; робоча частота 433.92 МГц; живлення 8-15 В; споживання 20 мА; пам'ять на 112 передавачів; програмована затримка ретрансляції 0-8 сек; програмована затримка бездіяльності 0-8 сек; робоча температура -20 °C ~ +40 °C; 58 / 32 / 19 мм
Ретранслятор-посилювач бездротових датчиків і передавачів TRX з робочою частотою 433.92 МГц і дальністю передачі до 200 м. Сумісний лише з передавачами Elmes, пам'ять на 112 передавачів.
Застосування
Призначений для розширення радіусу дії малопотужних радіопристроїв. Можливі варіанти використання:
- важкі умови поширення сигналу або встановлення у підвалі, металевих та бетонних конструкціях, металевих гаражах, що обмежують радіус дії;
- відстань між передавачем і приймачем більша за радіус дії обладнання, що потребує ретрансляції сигналу;
- наявність об'єктів (стін, будівель тощо), що послаблюють або відбивають сигнали бездротових пристроїв, що також потребує ретрансляції радіосигналу;
- слабкі радіосигнали можуть нестійко визначатися приймачем на великій площі, тому для надійного покриття потрібні один або більше ретрансляторів.
Ключові властивості та можливості
- Ретранслятор Elmes TRX ідентифікує, зберігає та ретранслює сигнали, прийняті тільки від передавачів Elmes.
- Використовуючи кілька ретрансляторів як ланцюг, можна покрити велику відстань.
- Користувач може налаштувати ретранслятор так, щоб він передавав дані лише від одного або від вибраних пристроїв, вирішуючи таким чином проблеми провалів зв'язку в бездротових системах охорони та керування доступом.
- Програмована затримка ретрансляції 0-8 секунд.
- Програмована затримка бездіяльності 0-8 секунд.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elmes Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Робоча частота | 433.92 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | 433.92 МГц |
| Тип | Підсилювачі сигналу |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 200 м |
| Дальність передачі сигналу | 200 |
| Діапазон робочих температур | -20 °C ~ +40 |
| Живлення | 8-15 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали зв'язку | Бездротове |
| Керування | Локальний доступ |
| Максимальна кількість пристроїв, що підключаються | 112 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Програмована затримка ретрансляції 0-8 сек, Програмована затримка бездіяльності 0-8 сек, Пам'ять на 112 передавачів |
| Пам'ять радіоконтролера/приймача | 112 передавачів |
| Протокол зв'язку | 433.92 МГц |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча напруга | 8-15 |
| Робоча температура | -20 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 58 х 32 х 19 |
| Розміри, мм | 58 / 32 / 19 |
| Струм споживання | 20 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | Сумісний лише з передавачами Elmes |
| Тип установки | — |
| Тип пристрою | Ретранслятор |
| Тип під'єднання | Бездротові |
| Час доставки сигналу тривоги | 0-8 сек |
| Частота бездротових датчиків | 433 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴


