
IP PTZ-відеокамера автономна з 4G та сонячною панеллю 4Mp Hikision DS-2DE2C400IWG-K/4G/C05S10 f=2.8mm, з мікрофоном, на
11 025 ₴
- В наявності
- Код: 99-00023605
4Mp 4G IP PTZ-відеокамера з сонячною панеллю та акумулятором, з вбудованими PIR-датчиком та радаром, функціями аналітики (виявлення руху, класифікація цілей); матриця 1/2.7" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 4МП (2560x1440@12.5 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кути повороту 0°-340°, нахилу 0°-80°, швидкість повороту до 25°/с, нахилу до 25°/с; кут огляду горизонтальний 94°; ІЧ-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265; світлочутливість 0.005 Люкс@F1.6 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон та динамік; мережа 4G (LTE-FDD/LTE-TDD/UMTS), RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK; microSD до 512 ГБ; живлення сонячна панель (у комплекті), літієва батарея 50 Вт·год 12 В, споживання до 7.5 Вт; клас захисту IP66; робоча температура -20°C~+55°C; габарити 133.1 / 177.64 / 382.44 мм; вага 850 г.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Виявлення руху, Класифікація цілей |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 850 |
| Тип | Speed Dome |
| Вимірювання експозиції | Автоматичний |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік | Да |
| Динамік зворотного зв'язку | Є |
| Додаткові характеристики | PIR-датчик, Радар, Виявлення руху, Класифікація цілей, H.264/H.265, ONVIF, microSD до 512 ГБ, Сонячна панель, Акумулятор 50 Вт·год |
| Діапазон робочих температур | -20°C~+55 |
| Живлення | Від акумулятора, Сонячна батарея |
| Живлення пристрою | Сонячна панель, Акумуляторна батарея |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ, Мобільний зв'язок (GSM) |
| Клас захисту | IP66 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Комплект постачання | Сонячна панель, Акумулятор 50 Вт·год |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 49 |
| Кут огляду по горизонталі | 94 |
| Кути огляду | Г: 94°, В: 49°, Д: 114° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-340° / 0°-80° |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Мікрофон | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.005 Люкс@F1.6, 0 Люкс з ІЧ |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 7.5 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Робоча напруга | 12 |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розмір матриці | 1/2.7″ |
| Розміри | 133.1 х 177.6 х 382.4 |
| Розміри, мм | 133.1 / 177.64 / 382.44 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | Зовнішній |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 |
| Частота запису | 12.5 к/с |
- Ціна: 11 025 ₴


