
IP-відеокамера 8Mp Dahua DH-IPC-HDW2849T-S-PRO-BE f=2.8mm з мікрофоном (99-10027002)
7 695 ₴
- В наявності
- Код: 99-10027002
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення; класифікація цілей); матриця 1/1.8" CMOS; роздільна здатність 8МП (3840x2160@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 110°; LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265/Smart H.264+/Smart H.265+; світлочутливість 0.0008 Люкс@F1.0 (AGC ON), 0 Люкс з LED; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100M; ONVIF; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 6.4 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал + пластик; габарити Ø109.9 / 109.5 мм; вага 420 г
8Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення; класифікація цілей); матриця 1/1.8" CMOS; роздільна здатність 8МП (3840x2160@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 110°; LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265/Smart H.264+/Smart H.265+; світлочутливість 0.0008 Люкс@F1.0 (AGC ON), 0 Люкс з LED; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100M; ONVIF; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 6.4 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал + пластик; габарити Ø109.9 / 109.5 мм; вага 420 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart-функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 420 |
| Тип | Купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264H, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей |
| Діапазон робочих температур | -40 °C ~ +60 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Локальний доступ |
| Клас захисту | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 59 |
| Кут огляду по горизонталі | 110 |
| Кути огляду | Г: 110°; В: 59°; Д: 131° |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Мікрофон | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.0008 Люкс |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 6.4 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE (802.3af) |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 8 Мп |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розмір матриці | 1/1.8″ |
| Розміри | 109.9 х 109.9 х 109.5 |
| Розміри, мм | Ø 109.9 / 109.5 |
| Світлочутливість | 0.0008 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED |
| Фокусна відстань | 2.8 |
| Частота запису | 20 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 695 ₴

