
IP-відеокамера панорамна 4Mp+4Mp Dahua DH-IPC-PDW3849-A180-AS-PV TiOC f=2.8mm+2.8mm, ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00014968)
13 950 ₴
- В наявності
- Код: 99-00014968
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
4Mp+4Mp панорамна IP-відеокамера з 2 об’єктивами та функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення; класифікація цілей); матриця Dual 1/2.7" CMOS; роздільна здатність 4МП+4МП (4096x1860@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм *2; кут огляду горизонтальний 180°; ІЧ+LED-підсвічування 25 м / 20 м; відеокомпресія H.264/H.265/Smart H.264+/Smart H.265+; світлочутливість 0.005 Люкс@F1.4 (AGC ON), 0 Люкс з підсвічуванням; 3 відеопотоки; вбудований мікрофон та динамік, 1 вхід / 1 вихід аудіо; тривожні: 1 вхід / 1 вихід; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, CGI; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 10 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал; габарити Ø122 / 135.2 мм; вага 990 г
4Mp+4Mp панорамна IP-відеокамера з 2 об’єктивами та функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення; класифікація цілей); матриця Dual 1/2.7" CMOS; роздільна здатність 4МП+4МП (4096x1860@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм *2; кут огляду горизонтальний 180°; ІЧ+LED-підсвічування 25 м / 20 м; відеокомпресія H.264/H.265/Smart H.264+/Smart H.265+; світлочутливість 0.005 Люкс@F1.4 (AGC ON), 0 Люкс з підсвічуванням; 3 відеопотоки; вбудований мікрофон та динамік, 1 вхід / 1 вихід аудіо; тривожні: 1 вхід / 1 вихід; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, CGI; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 10 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал; габарити Ø122 / 135.2 мм; вага 990 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart-функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей |
| Інфрачервона підсвітка | до 25 |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 990 |
| Тип | Вуличні |
| Вимірювання експозиції | Автоматичний |
| Виробник і тип матриці | Dual 1/2.7" CMOS |
| Відеокодек | AI H.264, AI H.265, H.264, H.264B, H.264H, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 25 м – ІЧ, 20 м – LED |
| Динамік | Да |
| Динамік зворотного зв'язку | Є |
| Додаткові характеристики | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей, PoE, MicroSD до 256 ГБ, Вбудований мікрофон та динамік |
| Діапазон робочих температур | -40 °C ~ +60 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зовнішній вигляд | Панарма |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Клас захисту | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 86 |
| Кут огляду по горизонталі | 180 |
| Кути огляду | Г: 180°; В: 86° |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS x2 |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Мікрофон | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.005 Люкса |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 4 Мп, 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 МП x2 (4096x1860) |
| Розмір матриці | 1/2.7″ |
| Розміри | 122.0 х 122.0 х 135.2 |
| Розміри, мм | Ø 122 / 135.2 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED, ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Фокусна відстань | 2.8 мм, 2.8 |
| Частота запису | 20 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 950 ₴

