
IP-відеореєстратор 8-канальний 12Mp Dahua DHI-NVR2108-8P-I2 1U PoE WizSense з 8 портами PoE (99-00014834)
10 485 ₴
- В наявності
- Код: 99-00014834
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8-канальний мережевий відеореєстратор з 8 портами PoE, з максимальною роздільною здатністю 12 Мп; відеокодек Smart H.265+, H.265, Smart H.264+, H.264; запис: 12 Мп / 8 Мп / 6 Мп / 5 Мп / 4 Мп / 3 Мп / 1080P / 720P @ 25 кадрів/с; вхідний потік 144 Мбіт/с; підтримка відеоаналітики з NVR та IP-камер; відеовихід: HDMI (3840x2160), VGA (1920x1080); загальний бюджет PoE 72 Вт (25.5 Вт на 1 порт); мережа: RJ45 1000 Мбіт/с; ONVIF, CGI, SDK; інтерфейси: USB 2.0 x2, 1 аудіовхід / 1 аудіовихід; HDD: SATA x1 до 10 ТБ; живлення DC53V/1.8A; розміри 270 / 206.3 / 47.5 мм; вага 0.7 кг
8-канальний мережевий відеореєстратор з 8 портами PoE, з максимальною роздільною здатністю 12 Мп; відеокодек Smart H.265+, H.265, Smart H.264+, H.264; запис: 12 Мп / 8 Мп / 6 Мп / 5 Мп / 4 Мп / 3 Мп / 1080P / 720P @ 25 кадрів/с; вхідний потік 144 Мбіт/с; підтримка відеоаналітики з NVR та IP-камер; відеовихід: HDMI (3840x2160), VGA (1920x1080); загальний бюджет PoE 72 Вт (25.5 Вт на 1 порт); мережа: RJ45 1000 Мбіт/с; ONVIF, CGI, SDK; інтерфейси: USB 2.0 x2, 1 аудіовхід / 1 аудіовихід; HDD: SATA x1 до 10 ТБ; живлення DC53V/1.8A; розміри 270 / 206.3 / 47.5 мм; вага 0.7 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 0.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart-функції | Виявлення облич, Захист периметра, Розпізнавання облич, Розумне виявлення руху (SMD) |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Інтерфейси | RJ45 x1 (1000 Mb) |
| Аудіовиходи | 1 x RCA |
| Аудіовходи | 1 |
| Бездротовий стандарт | — |
| Відеовиходи | 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Відеовихід | HDMI, VGA |
| Відеовходи BNC | Немає |
| Відеовходи SDI | — |
| Відеокодек | H.264, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | WizSense, Smart H.265+, Smart H.264+, PoE |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 53 В |
| Канали записи аудіо | 1 |
| Канали записи в реальному часі | 8 |
| Керування | Через мережу |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість PoE-портів | 8 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Обсяг пам'яті | до 10 ТБ |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Порти LAN (RJ-45) | 1 |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 2 x USB, 1 x DC |
| Підтримуваний HDD | до 10 ТБ |
| Робоча напруга | DC 53 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 |
| Роздільна здатність відео | 1920х1080, 1280х720 |
| Роздільна здатність запису | 12 Мп |
| Розміри | 270.0 х 206.3 х 47.5 |
| Розміри, мм | 270 / 206.3 / 47.5 |
| Різновид | NVR |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | ONVIF |
| Тип установки | — |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип інтерфейсу | IP |
| Формат відео | 1080p, 720p |
| Формат відеореєстратора | IP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 485 ₴


