Датчик вібрації з магнітним контактом; дальність детекції 1.5-3.5 м; регульована чутливість; світлодіодна індикація; тампер захисту від злому; живлення DC 6-16 В; струм споживання 20 мА; робоча температура від 0 до +55°С; розміри 25 / 86 / 21 мм; вага 40 г
Датчик вібрації з магнітним контактом; дальність детекції 1.5-3.5 м; регульована чутливість; світлодіодна індикація; тампер захисту від злому; живлення DC 6-16 В; струм споживання 20 мА; робоча температура від 0 до +55°С; розміри 25 / 86 / 21 мм; вага 40 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Texecom |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 40 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність детектування (поріг спрацьовування) | 1.5-3.5 |
| Дальність виявлення | 1.5-3.5 м |
| Діапазон робочих температур | 0 °C ~ +55 |
| Додаткові характеристики | регульована чутливість, світлодіодна індикація |
| Живлення | 6-16 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Захист від злому тампером | Є |
| Колір | Білий |
| Монтаж | Накладний |
| Місце монтажу | Настінний |
| Об'єкт детекції | Вібрація, Відкриття |
| Споживаний струм у режимі бездіяльності/тривоги | 20 мА |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча напруга | 6-16 |
| Робоча температура | 0 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 25 х 86 х 21 |
| Розміри, мм | 25 / 86 / 21 |
| Сенсори | Датчик вібрації |
| Струм споживання | 20 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | Дротові |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип пристрою | Датчик вібрації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴



