
IP-відеореєстратор 16-канальний 12Mp Dahua DHI-NVR2216-I2 (99-00011308)
9 900 ₴
- В наявності
- Код: 99-00011308
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
16-канальний мережевий відеореєстратор з максимальною роздільною здатністю 12MP; відеокодек Smart H.265+, H.265, Smart H.264+, H.264; запис: 12MP / 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 720P @ 25fps; вхідний потік 144Mbps; підтримка відеоаналітики з NVR та IP-камер; відеовихід: HDMI (3840x2160), VGA (1920x1080); мережа: RJ45 1000Mbps; ONVIF, CGI, SDK; інтерфейси: USB 2.0 x2, 1 аудіовхід / 1 аудіовихід; HDD: SATA x2 до 10 ТБ кожен; живлення DC 12V/4A; розміри 375 / 284.3 / 53 мм; вага 1.51 кг
16-канальний мережевий відеореєстратор з максимальною роздільною здатністю 12MP; відеокодек Smart H.265+, H.265, Smart H.264+, H.264; запис: 12MP / 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 720P @ 25fps; вхідний потік 144Mbps; підтримка відеоаналітики з NVR та IP-камер; відеовихід: HDMI (3840x2160), VGA (1920x1080); мережа: RJ45 1000Mbps; ONVIF, CGI, SDK; інтерфейси: USB 2.0 x2, 1 аудіовхід / 1 аудіовихід; HDD: SATA x2 до 10 ТБ кожен; живлення DC 12V/4A; розміри 375 / 284.3 / 53 мм; вага 1.51 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 1.51 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP-камери | 16 |
| SMD | 4 реєстратором, 6 камерою |
| Smart-функції | Виявлення облич, Захист периметра, Розпізнавання облич, Розумне виявлення руху (SMD) |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Інтерфейси | RJ45 x1 (1000 Mb) |
| Аудіовиходи | 1 x RCA |
| Аудіовходи | 1 |
| Аудіоінтерфейси | 1вх / 1вих (RCA) |
| Бездротовий стандарт | — |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 10Тб |
| Вхідний потік | 144 Мбіт/с |
| Відеовиходи | 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Відеовихід | HDMI, VGA |
| Відеовходи BNC | — |
| Відеовходи SDI | — |
| Відеокодек | H.264, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Виявлення облич, Захист периметра, Розпізнавання облич, Розумне виявлення руху (SMD) |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Захист периметра (каналі) | 1 (4 з камерою) |
| Канали записи аудіо | 1 |
| Канали записи в реальному часі | 16 |
| Керування | Через мережу |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість жорстких дисків | 2 |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Мережеві інтерфейси | 1 × RJ-45 10/100/1 000 Мбіт/с |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9/16 |
| Обсяг пам'яті | до 10 ТБ |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Порти LAN (RJ-45) | 1 |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, USB |
| Підтримка виробників | Onvif; RTSP |
| Підтримка роздільної здатності | 12MP; 8MP; 5MP; 4MP; 3MP; 2MP; 720p; D1 |
| Підтримуваний HDD | до 10 ТБ |
| Робоча напруга | DC 12 В / 4 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 |
| Роздільна здатність відео | 4000х3000, 3840x2160, 2592x1944, 2560х1440, 2048x1536, 1920х1080, 1280х720, 704x576 |
| Роздільна здатність запису | 12 Мп |
| Розміри | 375 х 284.3 х 53 |
| Розміри, мм | 375 / 284.3 / 53 |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 (5 з камерою) |
| Розпізнавання облич (режим) | 1 (до 4 зображень відмітний за секунду) |
| Різновид | NVR |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип установки | — |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип інтерфейсу | IP |
| Формат відео | 1080p, 720p |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Частота кадрів (головний потік) | 1-канал 12 Мп 30 к/с; 1-канал 8 Мп 30 к/с; 2-канал 5 МП 30 к/с; 3-канал 4 МП 30 к/с; 6-канал 1080p 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 900 ₴


