
HDTVI-відеореєстратор 8-канальний 6Mp + 4 IP-канали Hikvision iDS-7208HQHI-M2/XT (99-10026793)
8 280 ₴
- В наявності
- Код: 99-10026793
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HDTVI-відеореєстратор 8-канальний гібридний HDCVI / AHD / TVI / CVBS + 4 канали IP (8 BNC-портів/12 віртуальних IP-каналів); підтримка роздільної здатності 6MP lite / 5MP / 4MP / 1080p / 720p у форматі H.265 Pro+ / H.265 Pro / H.265 / H.264+ / H.264; вхідний потік 96 Мбіт/с; відеовихід: HDMI x1 1920x1080, VGA x1 1920x1080, CVBS x1; підтримка відеоаналітики; мережа: RJ45 100 Mbps x1; ONVIF; інтерфейси: USB 2.0 x2; RS485; 1 аудіовхід та 1 аудівихід; HDD: SATA x2, до 10 ТБ кожен; живлення DC12V/2.5A; розміри 384 / 313 / 52 мм; вага 1.78 кг
HDTVI-відеореєстратор 8-канальний гібридний HDCVI / AHD / TVI / CVBS + 4 канали IP (8 BNC-портів/12 віртуальних IP-каналів); підтримка роздільної здатності 6MP lite / 5MP / 4MP / 1080p / 720p у форматі H.265 Pro+ / H.265 Pro / H.265 / H.264+ / H.264; вхідний потік 96 Мбіт/с; відеовихід: HDMI x1 1920x1080, VGA x1 1920x1080, CVBS x1; підтримка відеоаналітики; мережа: RJ45 100 Mbps x1; ONVIF; інтерфейси: USB 2.0 x2; RS485; 1 аудіовхід та 1 аудівихід; HDD: SATA x2, до 10 ТБ кожен; живлення DC12V/2.5A; розміри 384 / 313 / 52 мм; вага 1.78 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 1.78 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Виявлення руху, Захист периметра, Розпізнавання облич |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Інтерфейси | RJ45 x1 (100 Mb), RS485 |
| Аудіовиходи | 1 x RCA |
| Аудіовходи | 1 |
| Бездротовий стандарт | — |
| Відеовиходи | 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 х CVBS |
| Відеовихід | CVBS, HDMI, VGA |
| Відеовходи BNC | 8 |
| Відеовходи SDI | — |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265 Pro, H.265 Pro+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Відеоаналітика, Виявлення руху, Захист периметра, Розпізнавання облич, ONVIF |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали записи аудіо | 1 |
| Канали записи в реальному часі | 12 |
| Керування | Через мережу, Віддалений доступ |
| Керування PTZ | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість жорстких дисків | 2 |
| Кількість каналів BNC | 8 |
| Кількість каналів IP | 12 |
| Обсяг пам'яті | до 10 ТБ |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Порти LAN (RJ-45) | 1 |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Провідні інтерфейси | RJ45, RS485, USB |
| Підтримуваний HDD | до 10 ТБ |
| Робоча напруга | DC12V/2.5 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 |
| Роздільна здатність відео | 1920х1080, 1280х720 |
| Роздільна здатність запису | 6 Мп |
| Розміри | 384 х 313 х 52 |
| Розміри, мм | 384 / 313 / 52 |
| Різновид | XVR |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип установки | — |
| Тип відеореєстратора | Гібридний |
| Тип відеосигналу | Аналоговий, Цифровий |
| Тип пристрою | HDTVI-відеореєстратор |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип інтерфейсу | HDCVI, AHD, HDTVI (Turbo HD), IP, Гібридний |
| Формат відео | 1080p, 720p |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 280 ₴

