
Кнопка виходу безконтактна врізна YLI Electronic ISK-841B (LED)(K1) (090-00500)
650 ₴
- В наявності
- Код: 090-00500
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кнопка виходу безконтактна; тип контакту НР, НЗ; напруга і струм комутації DC 30 В/1 А; AC 125 В/0.5 А; регульований час відімкнення замка 0.5-25 с; регульована дальність детекції 4-10 см; живлення DC 12 В; струм споживання 70 мА; LED-індикація стану роботи; врізний тип монтажу; матеріал корпусу нержавіюча сталь; розміри 86 / 50 / 37.7 мм; вага 180 г
Кнопка виходу безконтактна; тип контакту НР, НЗ; напруга і струм комутації DC 30 В/1 А; AC 125 В/0.5 А; регульований час відімкнення замка 0.5-25 с; регульована дальність детекції 4-10 см; живлення DC 12 В; струм споживання 70 мА; LED-індикація стану роботи; врізний тип монтажу; матеріал корпусу нержавіюча сталь; розміри 86 / 50 / 37.7 мм; вага 180 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 180 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Регульований час відімкнення замка 0.5-25 с, регульована дальність детекції 4-10 см, LED-індикація (двоколірна), Живлення DC 12 В, Струм споживання 70 мА |
| Живлення | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Колір | Срібний |
| Контакт | NO/NC |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Особливості | З підсвіткою |
| Призначення | — |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 |
| Розміри | 86 / 50 / 37.7 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 86 х 50 х 37.7 |
| Розміри, мм | 86 / 50 / 37.7 |
| Світлова індикація | Двоколірна |
| Спосіб встановлення | Врізні |
| Спосіб натискання | Безконтактні |
| Спосіб спрацювання | Без торкання |
| Струм споживання | 70 мА |
| Сфера використання | — |
| Тип кнопки | Безконтактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип пристрою | Кнопка виходу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴

