
WiFi 6 маршрутизатор GL.iNet Flint 2 (GL-MT6000-EU) 2.5G дводіапазонний (73-01005)
9 999 ₴
- В наявності
- Код: 73-01005
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дводіапазонний WiFi 6 Mesh-маршрутизатор; стандарт Wi-Fi 802.11ax/ac/a/b/g/n; 4804 Мбіт/с на 5 ГГц + 1148 Мбіт/с на 2.4 ГГц; чотириядерний процесор MT7986 2.0 ГГц; пам'ять 1 ГБ DDR4 / 8 ГБ eMMC; ОС OpenWrt (v21.02); 2 порти Ethernet 2.5 Гбіт/с (1 WAN, 1 WAN/LAN ) та 4 гігабітних порти Ethernet LAN; 1 порт USB 3.0 Type-A; 4 зовнішні дводіапазонні антени; режими маршрутизатор / точка доступу / розширювач (Extender) / WDS; MU-MIMO / OFDMA; вбудований AdGuard Home, підтримка WireGuard (до 900 Мбіт/с) та OpenVPN (до 880 Мбіт/с з DCO), шифрований DNS (DoH, DoT); гостьова мережа (Guest SSID); DDNS, IPv4/IPv6; живлення 12 В/4 А, блок живлення у комплекті; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 233 / 137 / 53 мм, вага 761 г

Дводіапазонний WiFi 6 2.5G маршрутизатор GL.iNet Flint 2 (GL-MT6000-EU). Сумарна швидкість передачі даних досягає 6000 Мбіт/с (4804 Мбіт/с на частоті 5 ГГц + 1148 Мбіт/с на частоті 2.4 ГГц). Підтримує стандарт WiFi 6 (802.11ax), оснащений шістьма Ethernet-портами, серед яких два порти 2.5G, 4 гігабітні порти, та 4 зовнішніми антенами.
Застосування
WiFi-маршрутизатор – це мережевий пристрій, який використовується для направлення пакетів даних між комп'ютерами в мережі та мережами в принципі. Він також визначає та привласнює унікальну IP-адресу під'єднаним пристроям, забезпечує їхній захист і також може виконувати функцію бездротової точки доступу.
Ключові властивості
- Швидкість бездротової передачі: до 4804 Мбіт/с (5 ГГц) та 1148 Мбіт/с (2.4 ГГц). Підтримка до 8 потоків WiFi дозволяє одночасно транслювати відео високої чіткості на багато пристроїв без втрати якості.
- Інтерфейси: пристрій має 6 Ethernet-портів, включаючи 2 порти 2.5G (1 WAN, 1 WAN/LAN) та 4 порти 1G LAN. Це забезпечує гнучкість налаштування мережі та максимальну швидкість для дротових підключень.
- Наявність порту USB 3.0 Type-A (5V/2A) для підключення зовнішніх накопичувачів або швидкої обробки даних.
- Технології MU-MIMO та OFDMA – дозволяють роутеру ефективно обробляти дані від багатьох гаджетів одночасно, знижуючи затримки в онлайн-іграх та забезпечуючи плавну роботу мережі при високому навантаженні.
- Розширене покриття – оснащений 8 потужними модулями підсилення сигналу (FEM), що забезпечує стабільний WiFi у середніх та великих будинках, гарантуючи проходження сигналу крізь стіни.
- Надійність з’єднання – підтримка функцій Multi-WAN, Load-balancing (балансування навантаження) та Failover (автоматичне перемикання на резервний канал) гарантує безперебійний доступ до інтернету.
- Робочі режими: WiFi-роутер / бездротова точка доступу / WiFi-розширювач (Extender) / WDS (Wireless Distribution System – технологія для створення єдиної мережі з кількох пристроїв без дротів).
- Способи підключення до інтернету: DHCP, Static IP, PPPoE. Підтримується сканування та підключення до прихованих SSID у режимі ретранслятора.
- Апаратна платформа: потужний чотириядерний процесор з частотою 2.0 ГГц. Обсяг оперативної пам'яті (RAM) становить 1 ГБ DDR4, вбудована пам'ять (Storage) – 8 ГБ eMMC, що дозволяє стабільно працювати великій кількості встановлених плагінів.
- Операційна система OpenWrt v21.02 – відкрите програмне забезпечення, що дозволяє користувачу повністю конфігурувати параметри мережі, встановлювати понад 5000 додаткових пакетів (плагінів) та налаштовувати власні правила безпеки.
- Висока продуктивність VPN: підтримка OpenVPN (до 880 Мбіт/с із підтримкою DCO) та WireGuard (до 900 Мбіт/с). Роутер може працювати як VPN-сервер або клієнт, захищаючи всі підключені пристрої, включаючи гостьові.
- Безпека та контроль: вбудований AdGuard Home для блокування реклами, підтримка шифрування DNS (DNS over HTTPS/TLS), протокол WPA3 та інтеграція з Bark для просунутого батьківського контролю (керування часом та фільтрація сайтів).
- Живлення: DC 12V/4A (роз'єм DC5521). У комплект постачання входить блок живлення, розрахований на стабільну роботу системи за максимальних навантажень.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GL.iNet |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB-порти | 1 х USB 3.0 |
| WAN-порт | Ethernet |
| WAN-порти | Ethernet |
| Wi-Fi | Да |
| Ємність акумулятора | — |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000Mbps x 4, LAN/WAN 2.5Gbps x 1, USB 3.0 x 1, WAN 2.5Gbps x 1 |
| Інші функції | MU-MIMO, OFDMA, Beamforming, Multi-WAN, Load-balancing, Failover |
| Антена | 4 зовнішні антени WiFi |
| Бездротовий стандарт | 802.11ax/ac/a/b/g/n |
| Вага | 761 |
| Установка | Внутрішнє |
| Габарити (Д x Ш x В) | 233 х 137 х 53 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові режими роботи | Міст, Репітер, Точка доступу |
| Додаткові функції | Multi-WAN, Load-balancing, Failover, AdGuard Home, DNS over HTTPS/TLS |
| Додаткові характеристики | Підтримка 8 потоків, 8 модулів підсилення сигналу (FEM), Mesh |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Застосування | Ігровий, Для бізнесу, Для готелей, Для дому, Для кафе і ресторанів, Для квартири, Для офісу |
| Комплект постачання | Блок живлення |
| Конструкція антен | Незнімні |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість LAN-портів | 4 |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість WAN/LAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість портів | 6 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Напруга живлення | 12 |
| Оперативна пам'ять | 1Гб |
| Операційна система | OpenWrt |
| Особливості | Підтримка Beamforming, Підтримка MU-MIMO, Підтримка VPN, Підтримка технології MESH |
| Призначення роутера | Домашній, Ігровий, Офісний |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 1148 Мбіт/с – 2.4 ГГц, 4804 Мбіт/с – 5 ГГц |
| Процесор | Чотириядерний MT7986 2 ГГц |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка VPN | OpenVPN, WireGuard |
| Підтримка операційних систем | OpenWRT |
| Підтримка протоколів | DHCP, DDNS, DNS, IPv4, IPv6, OpenVPN, WireGuard, PPPoE |
| Режими роботи | Бездротовий міст, Маршрутизатор, Розширювач, Точка доступу |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Робоча частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Розміри | 233 / 137 / 53 мм |
| Розміри, мм | 233 / 137 / 53 |
| Рівень комутації/маршрутизації | L3 |
| Стандарт бездротового зв'язку | WiFi 4 (802.11n), WiFi 5 (802.11ac), WiFi 6 (802.11ax) |
| Стандарт зв'язку Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX6000 |
| Тип | Стаціонарний |
| Тип антени | Зовнішні |
| Тип виконання | Стаціонарний |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип пристрою | Маршрутизатор |
| Тип шифрування | WPA3 |
| Флеш-пам'ять | 8 ГБ |
| Функції VPN | OpenVPN, WireGuard |
| Функції безпеки | Батьківський контроль, Гостьовий доступ, Протокол WPA-3 |
| Функції брандмауера | AdGuard Home, шифрування DNS (DoH/DoT), гостьова мережа, батьківський контроль (Bark) |
| Характеристики інтерфейсів | 2 порти 2.5G (1 WAN, 1 WAN/LAN), 4 порти 1G LAN, USB 3.0 Type-A |
| Частота роботи Wi-Fi | 5 + 2.4 (дводіапазонний) |
| Швидкість LAN портів | 2.5 Гбіт/сек, 1 Гбіт/с |
| Швидкість LAN-портів | 10/100/1000 Мбіт/с, 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 6000 |
| ТЕГИ | Потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴








