
Гібридний інвертор для сонячних панелей 11kW Kraft VMH-10048 DC48V, 2MPPT, off-grid (42-00257)
48 915 ₴
- В наявності
- Код: 42-00257
Гібридний однофазний інвертор Kraft VMH-10048 з номінальною потужністю 11 кВт (максимальна короткочасна потужність до 15.4 кВт), двома вбудованими MPPT-контролерами та вбудованим зарядним пристроєм. Має правильну синусоїду на виході 230 В. Діапазон вхідної напруги мережі 90-280 В, від сонячних панелей 60-500 В DC. Струм заряду акумуляторної батареї 120 А, струм заряду сонячних панелей 160 А. Напруга акумуляторної системи 48 В. Підтримка підключення акумуляторних батарей типу AGM/GEL/LiFePo4/Li-ion. Вихідна напруга 208/220/230/240 В ±5%. Інтерфейси RS485, USB, RS232. В комплекті модуль Wi-Fi для дистанційного моніторингу та керування з мобільного застосунку. Має два виходи для розумного керування навантаженням та вбудований LCD-дисплей зі зручним меню, розділеним на окремі категорії налаштувань для батареї, загальних параметрів інвертора тощо. Можливість працювати без підключення акумуляторних батарей.
Можливість паралельного підключення максимально 6 інверторів в систему для збільшення потужності чи налаштування трифазного режиму. До інвертора можливо напряму паралельно підключити кілька батарей.
Застосування
Гібридні інвертори з чистою синусоїдою та вбудованим MPPT-контролером і зарядним пристроєм підходять для створення потужної системи резервного живлення у разі вимкнення електроенергії та для роботи у якості домашньої сонячної електростанції.
Інвертор підключається на виході акумуляторів або сонячних панелей і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), а також підвищує напругу з 48 В до 230 В, завдяки чому до пристрою можна підключати і живити побутові електроприлади та інструменти. Пристрій може живити всі види побутових або офісних приладів, включаючи котли та техніку з електродвигунами, наприклад, холодильники чи кондиціонери.
Підбираючи інвертор, майте на увазі, що його номінальна потужність має бути вищою за передбачуване навантаження щонайменше на 30 %.
Ключові властивості та можливості
- Номінальна потужність інвертора становить 11 кВт. Пристрій витримує короткочасне перевантаження до 110%-140% протягом 10 секунд та 140% протягом 5 секунд (пікова потужність до 15.4 кВт), що дозволяє запускати обладнання з високими пусковими струмами.
- Інвертор однофазний, подає на виході напругу 230 В ± 5 % (можливе налаштування 208/220/230/240 В). Коефіцієнт корисної дії – понад 93 %.
- Вихідний сигнал – чиста (або правильна) синусоїда, придатна майже для всіх електронних пристроїв та побутової техніки.
- Напруга акумуляторної системи 48 В. Підтримка підключення зовнішніх акумуляторних батарей типу AGM/GEL/LiFePo4/Li-ion – АКБ слід придбати окремо. Швидкий час перемикання на роботу від акумуляторної батареї – 10 мс. Є можливість паралельного підключення батарей напряму до інвертора для збільшення ємності та часу автономної роботи
- Вбудований зарядний пристрій з максимальним струмом заряду акумуляторних батарей 120 А, сонячних панелей 160 А.
- Два вбудовані MPPT-контролери (Maximum Power Point Tracking) – система відслідковування точки максимальної потужності сонячних батарей, з можливістю керування сонячними батареями максимальною потужністю 11 кВт (5.5 кВт *2). Максимальний вхідний струм: 18 А *2, максимальна напруга 500 В. Діапазон напруги MPPT-контролера 60-500 В.
- Наявність двох виходів для інтелектуального керування навантаженням.
- Інтерфейси зв'язку: RS485, USB, RS232.
- В комплекті Wi-Fi-модуль для дистанційного моніторингу та налаштування параметрів через мобільний застосунок.
- Декілька режимів роботи: можливість обрати пріоритет джерела живлення (мережа або сонячна енергія) та пріоритет зарядки через LCD-меню.
- Зручне меню, розбите на категорії – є окремі налаштування для батареї, загальних параметрів інвертора тощо.
- На вбудованому РК-дисплеї за допомогою кнопок можна налаштувати всі основні параметри системи: струм заряду, діапазон вхідної напруги тощо.
- Можливість паралельного підключення максимально 6 інверторів в систему для збільшення потужності чи налаштування трифазного режиму.
- Автоматичний перезапуск приладу після відновлення зовнішньої мережі.
- Функція підмішування (паралельної роботи) дозволяє використовувати енергію від різних джерел одночасно: від сонячних панелей, від акумуляторів та від електропостачання. Паралельно або з повною автономією використання енергії із зовнішньої мережі у разі недостачі свого вироблення.
- Активне охолодження, рівень шуму до 50 дБ.
- Вбудований захист від перевантаження, короткого замикання, перегріву та надмірного розряду акумуляторної батареї.
- Завдяки тонкому корпусу (лише 122 мм) інвертор виглядає дуже компактно та мінімально виступає від стіни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси | RS485, USB, RS232, Wi-Fi |
| Вага | 15.5 |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна частота | 50/60 Гц ± 0.1 % |
| Вхідна напруга | 90-280 В |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Wi-Fi модуль, LCD-дисплей, 2 MPPT-контролери |
| Допустима потужність | 15400 |
| Діапазон вхідної напруги | 90 - 280 |
| Діапазон максимальних температур | -10 - +50 |
| Діапазон робочих температур | -10 - +55 |
| Застосування | Для дому, Для насосу, Для опалення, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Захист | Від короткого замикання, Від перевантажень, Від перегрівання |
| ККД | >93 |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Модуль Wi-Fi |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість модулів максимальна | 6 |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна напруга поля | 500 |
| Максимальна потужність | 15.4 кВт |
| Максимальний струм заряджання батареї | 120 |
| Монтаж | Настінний |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 |
| Напруга від сонячних панелей | 60-500 В |
| Номінальна вихідна напруга | 208/220/230/240 |
| Номінальна напруга поля | 60-550 |
| Номінальна потужність | 11 |
| Особливості | З зарядним пристроєм, Режим ДБЖ |
| Потужність | 11 кВт |
| Регулювання вихідної напруги | ± 5 |
| Режим підмішування | Да |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 540 / 415 / 122 мм |
| Розміри (ВxШxГ) | 540 х 415 х 122 |
| Розміри, мм | 540 / 415 / 122 |
| Рівень шуму | до 50 дБ |
| Стартова напруга поля | 60 |
| Ток заряда | 120 А для АКБ / 160 А для сонячних панелей |
| Тип | Гібридний (Off-grid / On-grid) |
| Тип акумулятора | LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від глибокого розряду батарей, Від короткого замикання, Від перевантаження, Від перегріву |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Тип інвертора | Off-grid |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Час перемикання (AC-Battery) | 10 |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
| Частота | 50/60 |
- Ціна: 48 915 ₴










