
IP-відеокамера 8Mp Dahua DH-IPC-HFW3841T-ZAS-S2 f=2.7-13.5mm з мікрофоном (99-00011068)
12 150 ₴
- В наявності
- Код: 99-00011068
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення; класифікація цілей); матриця 1/2.8" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 8МП (3840x2160@25 к/с); варіофокальний моторизований об’єктив f=2.7-13.5 мм; кут огляду горизонтальний 109°-30°; ІЧ-підсвічування до 60 м; відеокомпресія H.264/H.265/Smart H.264+/Smart H.265+; світлочутливість 0.007 Люкс@F1.5 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 3 відеопотоки; вбудований мікрофон, 1 вхід / 1 вихід аудіо; тривожні: 1 вхід / 1 вихід; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, CGI, P2P, Milestone, Genetec; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 10 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал; габарити 244 / 79 / 76 мм; вага 820 г
8Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення; класифікація цілей); матриця 1/2.8" Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 8МП (3840x2160@25 к/с); варіофокальний моторизований об’єктив f=2.7-13.5 мм; кут огляду горизонтальний 109°-30°; ІЧ-підсвічування до 60 м; відеокомпресія H.264/H.265/Smart H.264+/Smart H.265+; світлочутливість 0.007 Люкс@F1.5 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 3 відеопотоки; вбудований мікрофон, 1 вхід / 1 вихід аудіо; тривожні: 1 вхід / 1 вихід; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, CGI, P2P, Milestone, Genetec; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 10 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал; габарити 244 / 79 / 76 мм; вага 820 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128 Мб/1 Гб |
| Smart-функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 8 - 29 м |
| Інфрачервона підсвітка | до 60 |
| Апертура | F1.5 |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих; вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 820 |
| Тип | Циліндричні |
| Вимірювання експозиції | Автоматичний |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Виявлення об'єкта | 88 - 289 м |
| Відеокодек | AI H.264, AI H.265, H.264, H.264B, H.264H, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Динамік зворотного зв'язку | Є |
| Додаткові характеристики | WDR 120 дБ; Defog; ROI 4 зони; 3 відеопотоки; Електронна стабілізація зображення; Виявлення вторгнення; Виявлення перетину лінії; Класифікація цілей |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +60 |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Клас захисту | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 56°-17 |
| Кут огляду по горизонталі | 109°-30 |
| Кути огляду | Г: 109°-30°; В: 56°-17°; Д: 131°-35° |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб; NAS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Мікрофон | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.007 Люкс |
| Об'єктив у комплекті | Варифокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE11; Chrome; Firefox |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0°–360°; Нахил: 0°–90°; Обертання: 0°–360° |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 8 Мп |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розмір матриці | 1/2.8″ |
| Розміри | 244 х 79 х 76 |
| Розміри, мм | 244 / 79 / 76 |
| Розпізнавання об'єкта | 17 - 57 м |
| Світлочутливість | 0.007 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 35 -115 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Зовнішній |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 × 2160 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 150 ₴

